1. <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>
    Dismiss Notice

Amiko A4K Combo

Rasprava u 'amiko info- discussion-tutorials' pokrenuta od No signal, 10. Prosinac 2017..

1. No signal

No signal Clan

Pridružen(a):
    8. Travanj 2012.
    Poruka:
    69
    Lajkova:
    18
    Grad:
    Mjesto
    Kupio sam prije neki dan ovaj risiver i da podijelim neka iskustva.
    Rijec je o tri risivera u jednom risiveru tj. o android, DVB-S2 i DVB-T2 risiveru.
    U radu je stabilan, ima dosta funkcija. Sve u svemu, dobar izbor za sad. Ako bih nesto zamjerio, to je sto je malo nepregledan (prije ce biti neobican) meni al se vremenom covjek navikne na njega.
    Nisam nigdje nasao program za uredjivanje liste satelita i kanala na kompjuteru pa ako neko zna neki program za ovaj risiver, neka napise ovdje na forumu.

mixix, Negotinac i sopotnik se sviđa ovo.
  2. Negotinac

Negotinac Clan

Pridružen(a):
    16. Siječanj 2017.
    Poruka:
    4
    Lajkova:
    0
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Negotin
    Koliko si platio Amiko A4 Combo,i ja planiram da ga pazarim pa me intresuje cena koliko je Eura ? Hvala unapred i pozdrav

3. No signal

No signal Clan

Pridružen(a):
    8. Travanj 2012.
    Poruka:
    69
    Lajkova:
    18
    Grad:
    Mjesto
    Ja sam platio 115 eura.

Negotinac se sviđa ovo.
  4. Negotinac

Negotinac Clan

Pridružen(a):
    16. Siječanj 2017.
    Poruka:
    4
    Lajkova:
    0
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Negotin
    jel na njemu mozes gledati satelitske kanale ove koji su skremblovani-zakljucani i preko kog programa. za iptv znam kako ide i stalker client. ali me satelit intresuje posto imam trenutno total tv i sve exyu kanale i sport klub na satelitu, pa zato pitam jel je moguce gledati kanale koji su zakljucani sa Amiko A4 i koji program koristis. hvala unapred druze bice mi od velike pomoci

5. No signal

No signal Clan

Pridružen(a):
    8. Travanj 2012.
    Poruka:
    69
    Lajkova:
    18
    Grad:
    Mjesto
    To bi trebao provjeriti sa provajderom jer risiver nema ulaz za karticu al mozda bi moglo preko usb-a koji bi ti dao provajder ako imaju tu opciju. S druge strane moze preko google play-a da se instalira npr. net tv plus, klik tv i slicne aplikacije koje nude tv pakete uz pretplatu.

Negotinac se sviđa ovo.
  6. Negotinac

Negotinac Clan

Pridružen(a):
    16. Siječanj 2017.
    Poruka:
    4
    Lajkova:
    0
    Spol:
    Muškarac
    Grad: