1. <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>
    Dismiss Notice

DIGI TV - Kriza

Rasprava u 'Digi TV' pokrenuta od boki71, 11. Lipanj 2010..

1. tkomi

tkomi Clan

Pridružen(a):
    1. Rujan 2007.
    Poruka:
    157
    Lajkova:
    21
    sta moze biti.na cccam mi ne radi,a na oscam mi radi.do sada mi je radilo na oba cam-a.

2. i1y

i1y Clan

Pridružen(a):
    26. Studeni 2012.
    Poruka:
    17
    Lajkova:
    24
    Grad:
    njemacka
    Kad prebacis na cccam restartaj resiver i vidi jeli radi mozda zasteko samo , zna to da se desi .

3. dingospo01

dingospo01 Clan

Pridružen(a):
    13. Siječanj 2014.
    Poruka:
    16
    Lajkova:
    2
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    pahunjak city
    This content is protected

Novi parametri za kanale Digi tv srbija rts1,rts2,happy,rtv1,obn,b92 sad su dostupni na 12092,h,28000 7/8

4. satelit74

satelit74 Moderator

Pridružen(a):
    13. Rujan 2010.
    Poruka:
    6,560
    Lajkova:
    618
    Od juče po podne pretplatnici Digija a i ostali nemaju prijem, poruka "nema signala" Problem je do provajdera,ni sajt digitv.rs ne radi?

5. satelit74

satelit74 Moderator

Pridružen(a):
    13. Rujan 2010.
    Poruka:
    6,560
    Lajkova:
    618
    Digi tv(Srbija) izdao saopštenje
    ------------------------------------------------------

Poštovani korisnici,
    Obaveštavamo Vas da su TV kanali B92 i Happy, doneli jednostranu odluku o promeni uslova za emitovanje svog TV programa prema korisnicima Digi Sat-a.
    Ova promena podrazumeva naplatu TV programa koje emituju navedeni TV kanali, što bi za direktnu posledicu imalo veliko povećanje cene pretplate.
    Činimo maksimalne napore da se sa ovim TV kanalima postigne dogovor koji će biti prihvatljiv za sve strane i koji će omogućiti prisustvo navedenih TV kanala u ponudi.
    Ukoliko takav dogovor ne bude postignut, bićemo primorani da od 05.01.2017. godine prestanemo sa reemitovanjem ovih TV kanala. O eventualnim promenama i daljim odlukama TV kanala B92 i Happy, bićete pravovremeno obavešteni.
    Vaš Digi Sat
    U Beogradu, dana 05.12.2016. godine