1. <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>
    Dismiss Notice

FACE TV FTA na satelitu Yahsat 1A(52,5 E)

Rasprava u 'Ex-Yu sat tv kanali' pokrenuta od darko 079, 4. Listopad 2016..

1. darko 079

darko 079 Clan

Pridružen(a):
    5. Studeni 2012.
    Poruka:
    131
    Lajkova:
    84
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    bgd
    Na Satelitu Yahsat 1A (52,5 East) startovao je nekodirano Face tv (BiH) na frekvenciji 11843 Vertical,SR 27500.

daki, ramadani.a55527 i deeny se sviđa ovo.
  2. No signal

No signal Clan

Pridružen(a):
    8. Travanj 2012.
    Poruka:
    69
    Lajkova:
    18
    Grad:
    Mjesto
    Na transponderu na kojem emitira Face TV, neki kanali rade ok, nekih vise nema nego sto ima a Face povremeno prekida. To tako traje vise mjeseci. Ne znam je li i kod drugih takvo iskustvo al bas dugo traje, ipak je to satelit, ne bi smjelo toliko dugo da prekida...

3. No signal

No signal Clan

Pridružen(a):
    8. Travanj 2012.
    Poruka:
    69
    Lajkova:
    18
    Grad:
    Mjesto
    Juce sam gledao i samo Cordoba ne prekida, Face i jos neki povremeno prekidaju a treca grupa kanala vise nema nego sto ima slike. Kakvo je iskustvo drugih forumasa?
    Pisao sam danas Yahsatu vezano za prekide pa mozda odgovore il jos bolje otklone problem.

Posljednje uređivanje: 27. Listopad 2016.
  4. darko 079

darko 079 Clan

Pridružen(a):
    5. Studeni 2012.
    Poruka:
    131
    Lajkova:
    84
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    bgd
    Danas negde do 18 casova nije prekidao Face tv,kasnije krenulo da koci,RTV Vikom nazalost nije uopste moguce gledati totalno prekida,prekida i rtv USK,
    ruzno je reci ali taj transponder je totalno beskoristan.Signal ima jak ali nema programa jer koce.

5. No signal

No signal Clan

Pridružen(a):
    8. Travanj 2012.
    Poruka:
    69
    Lajkova:
    18
    Grad:
    Mjesto
    Meni nije jasno da prekidi traju nekoliko mjeseci. Cijena zakupa na satelitu nije bas mala. Ako ne moze da radi kako treba, trebali su promjenit satelit. Eto im npr. Express, Hellas, Turksat, Azerspace, Amos... sa sasvim solidnom pokrivenoscu Europe. Yahsat je relativno nova kompanija u svijetu satelitske rtv primarno orijentisana na bliskoistocno trziste.

6. vinican

vinican Moderator

Pridružen(a):
    6. Srpanj 2009.
    Poruka:
    1,768
    Lajkova:
    1,318
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Koprivnica