1. <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>
    Dismiss Notice

HD+ produženje aktivacije u Dreamboxu

Rasprava u 'Ostali Cardshering Razgovori' pokrenuta od macola.hr, 30. Studeni 2018..

1. macola.hr

macola.hr Clan

Pridružen(a):
    24. Kolovoz 2009.
    Poruka:
    2
    Lajkova:
    0
    Kupio bih karticu HD+ HD01 (CAID 1830) koja je neaktivna i za istu trebam kupiti bon za 12 mjeseci.
    Zanima me mogu li karticu aktivirati u Dremboxu DM 800HDse jer nemam uparivi resiver?
    Unaprijed hvala na pomoći.

P.S.
    I još usputno pitanje koliko je tražen taj HD+ paket?
    Kartica je oko 15€, bon košta 70€ za 12 mjeseci ili ima nešto pametnije za taj iznos?

2. SATmax

SATmax Super Moderator

Pridružen(a):
    24. Siječanj 2011.
    Poruka:
    2,816
    Lajkova:
    3,616
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    Sales manager
    za kvalitetan server ti ne treba nikakva kartica nego dobra poznanstva i ljudi sa kojima ces se mijenjati. ako ces gledati sam HD+ paket onda ok.

3. macola.hr

macola.hr Clan

Pridružen(a):
    24. Kolovoz 2009.
    Poruka:
    2
    Lajkova:
    0
    Dobra poznanstva sam imao (dugo nisam aktivan na forumima) i ne bih dobio liniju za djeljenje nego za gledanje.
    Da bih se s nekim mjenjao i radio vlastiti server uvjek je bila upitna karta u lokalu nekad je bila HRT u pitanju.
    Većina kod razmjene traže N linju, a ne C.
    To je moje iskustvo u razmjenama.

Zato sam se i odlučio za HD+, al čitajući ovdje vidim da dosta paketa više ne idu u CS, pa sve više ljudi idu na IPTV.

Neznam jel tema ide u off topic

4. SATmax

SATmax Super Moderator

Pridružen(a):
    24. Siječanj 2011.
    Poruka:
    2,816
    Lajkova:
    3,616
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    Sales manager
    - pravi frendovi uvijek izlaze u susret. konkretno ja sam u jednom trenutku ima 14 aktivnih servera a nikada ni hebenu HRT kartu nisam htio kupiti.
    - karta uopce nije upitna jer sam znao od frendova za sugavu C liniju dobiti full Sky D N liniju.
    - nije pravilo. isto se mijenja i C i N linija. sve ovisi sto je na kojoj liniji koja se daje / dobiva.
    - tocno. svi kvalitetni paketi su manje vise offline. uskoro ( kako je najavljeno ) odlazi i Sky D u povijest tako da ostaju manji provideri online. sve ovisi sto koga zadovoljava.
    - CS je proslost. IPTV buducnost. ima tu vise argumenata a malo vremena i prostora za objasniti :)

bica se sviđa ovo.