1. <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>
    Dismiss Notice

IPTV noob

Rasprava u 'IPTV Razgovor & Problemi & Podrška' pokrenuta od imamemex, 27. Studeni 2018..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. imamemex

imamemex Clan

Pridružen(a):
    22. Studeni 2018.
    Poruka:
    2
    Lajkova:
    0
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Zagreb
    Pozdrav ljudi, eto od nedavno se registrirah ovdje na forumu :)
    Zanima me gledanje TV-a preko androida, oja su vam iskustva sa kojim android box-om i od koga mi se isplati najviše uzeti IPTV liste za 2 tv-a

pozz
    Memo

2. mongoose

mongoose Clan

Pridružen(a):
    5. Studeni 2018.
    Poruka:
    2
    Lajkova:
    0
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Beograd
    Meni danas stiže magicsee n5 sa aliexpressa. S905x čipset, 2g rama, lan, dual band wifi. Prilično je jeftin za te svoje karakteristike (30ak $) a po internetu su utisci solidni, bolji je od svakog s905w boxa koji košta otprilike toliko. Ako hoćeš siguran uređaj koji provereno radi odlično, onda xiaomi mibox, oko 55$ najmanja cena u kini. Mana mu je što nema lan, samo wifi, pa bi moralo da se eventualno doplaćuje za externi usb hub sa lanom, ali uređaj je odličan.
    Ja ću ovih dana testirati ovaj magicsee i preneti utiske, mada ga ne planiram koristiti primarno za iptv, a plaćene ne koristim, samo ponekad pokupim odavde ove free. Svakako ću probati i to kako radi.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

3. risting

risting Clan

Pridružen(a):
    17. Rujan 2010.
    Poruka:
    17
    Lajkova:
    1
    Ima i x96 sa forever free iptv ali dali je to forever ili je to jedna godina ? ako mozes to da proveris , ja sam kupio na aliexpres za 30 $ bez iptv ali box radi odlicno sa neke free akp odlicno gredam sky uk

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.