1. <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>
    Dismiss Notice

IPTV sa domacim, sportskim itd... kanalima ???

Rasprava u 'IPTV Razgovor & Problemi & Podrška' pokrenuta od shearer79, 9. Siječanj 2018..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. shearer79

shearer79 Clan

Pridružen(a):
    27. Prosinac 2017.
    Poruka:
    1
    Lajkova:
    0
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Melbourne
    Trenutno imam jednu IPTV listu na kojoj sam predplatnik ali imam problema sa njom. Vecina kanala je tu i tamo, ponekad stane ali nije toliko lose, ali dosta kanala pogotovo sportski staju non stop i buffering sto mi pocinje ici na zivce.

Probao sam stupiti u kontakt sa osobom koja mi je pruzila ovu listu i poslije reset malo je bolje ali nista posebno uz napomenu da kao moji lokalni provideri blokiraju moju IP adresu ili tako nesto. Nalazim se u Melbourne, Australia i zelio bih pronaci konacnu jednu dobru IPTV listu. Imam super konekciju 100mbps download 40mbps upload.

Nezelim NetTV, preskupi su. Moze neko da mi pomogne??

Unaprijed zahvalan ...

2. bica

bica Super Moderator

Pridružen(a):
    10. Rujan 2011.
    Poruka:
    1,079
    Lajkova:
    1,696
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Austria
    Zdravo!
    Nema tu neke velike pomoci mozes se zaliti i onom ko ti prodaje iptv,mada cisto sumnjam da ce ti i to pomci..
    Na netu imas puno tih prodavaca ali sve je do servera,drugo mnogo koriste neke liste pa restrimuju..
    Zato je preporucljivo probati ih vise pa se na neki nacin posle odluciti.
    Jedna od najvecih zamerki za dosta tih privatnih iptv panela je sto nemaju stabilnost pa cak i smajuju rezoluciju na 600x480 sto je smesno.

3. SATmax

SATmax Super Moderator

Pridružen(a):
    24. Siječanj 2011.
    Poruka:
    2,776
    Lajkova:
    3,599
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    Sales manager
    Pa opaski prije zakupa IPTV listi:
    - izbjegavaj "jeftine" ponude - obicno su to restram restream-a bez lokalnih kanala ( treca i veca ruka ). u vecini slucajeva rezolucija jako losa pogotovo na kvalitetnim uredjajima i TV.
    - izbjegavaj ponude listi od 1000+ kanala. rijetki ponudjaci imaju 5/10 GB mrezni protok a barem pola kanala u toj ponudi ili su bezveze, lose kvalitete ili ne rade ( slabo ili nikako ). kvalitetan server moze imati cca 400-500 kanala svih zanrova i to uspjesno odrzavati. vise ti i ne treba jer nitko normalan to ne moze pratiti ( vremenski ).
    - izbjegavaj zakup listi ako nemas kontakt osobu ( face to face ) koja ima kvalitetnu podrsku i koja rijesava problem u najkracem roku ( kvalitetna podrska pogotovo u prime time kada je sport, filmovi, serije, ... ).
    - izbjegavaj ponude koje se oglasavaju na web stranicama, blogovima, facebook, drustvenim mrezama, ... prave i kvalitetne IPTV liste se ne oglasavaju nigdje na Internetu a dostupne su samo preporukom zadovoljnjih korisnika!
    Nadam se da sam ti dao par smjernica za ubuduce pa odluci sam sto i kako dalje.

vozd se sviđa ovo.
  4. zeljko62

zeljko62 Forum Friend

Pridružen(a):
    4. Srpanj 2010.
    Poruka:
    537
    Lajkova:
    929
    Interesi:
    Satelitska_PC
    Grad:
    Makarska-HR
    @SATmax smatram de dobrim znalcem iptv problematike ali si s ovim izjavama sve uprskao.
    Puno netocnih informacija.

5. SATmax

SATmax Super Moderator

Pridružen(a):
    24. Siječanj 2011.
    Poruka:
    2,776
    Lajkova:
    3,599
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    Sales manager
    Pozdravljam starog i iskusnog vuka. Ne vidim nista pogresno napisanog a ako si nesto uocio da nije ok slobodno napisi. Tu smo da debatiramo i eventualno otklonimo nedoumice.
    Pozdrav suncanom W. Mostaru :)

6. zeljko62

zeljko62 Forum Friend

Pridružen(a):
    4. Srpanj 2010.
    Poruka:
    537
    Lajkova:
    929
    Interesi:
    Satelitska_PC
    Grad:
    Makarska-HR
    """izbjegavaj ponude listi od 1000+ kanala
    kvalitetan server moze imati cca 400-500
    izbjegavaj ponude koje se oglasavaju na web stranicama"""

S ovim se neslazem ako uzimamo u obzir servere koji koriste 10gbps servere.
    Znam da moje primjedbe svacas normalno jer smo u ovom dugo i svaka razmjena iskustava je dobrodosla...

7. SATmax

SATmax Super Moderator

Pridružen(a):
    24. Siječanj 2011.
    Poruka:
    2,776
    Lajkova:
    3,599
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    Sales manager
    Vrlo malo je servera koji imaju zakupljen 5GB protok a o 10GB je apsurdno puno pricati i gubiti vremena. Jos uvijek su preskupi.
    Za 1000+ kanala sam naveo jer uobicajno 20-30% kanala ne rade uopce iz ponude ili jako lose rade sa losom rezolucijom. Nekome je to ok - meni najmanje dobro jer niti ima normalan covjek vremena to prevrtiti a kamoli pogledati.
    Ovo za oglasavanje potpisujem jer imam par kolega koji imaju vec tri godine vrhunske servere sa dosta korisnika a nema ih nigdje na web-u. Sve je to usmena preporuka koja je i najbolja promidzba za nesto sto vrijedi ( mislim na ovaj nas svijet u kojem mi ziviimo i djelujemo :) ).
    Svako misljenje je ok. Pogotovo od meni dragih kolega i znalaca.

bica se sviđa ovo.
  8. zeljko62

zeljko62 Forum Friend

Pridružen(a):
    4. Srpanj 2010.
    Poruka:
    537
    Lajkova:
    929
    Interesi:
    Satelitska_PC
    Grad:
    Makarska-HR
    Kod iptv-a je sve u protoku servera 90% 10% izvor strima a cijena servera 10gbps je skupa ali se koristi nepricam napamet (
    This content is protected
    )
    Od 3100 strimova neradi cca 10-15 (prorade i oni) i to nebitni kanali
    Marketing je itekako potreban u ovom poslu a usmena predaja ovisi o kvaliteti
    @SATmax uvik mi je drago kad imam sugovornika koji pozna materiju i ja sa 57 jos sam zeljan znanja i uvik saslusam i mlade od mog sina..
    PoZZ

bica se sviđa ovo.
  9. SATmax

SATmax Super Moderator

Pridružen(a):
    24. Siječanj 2011.
    Poruka:
    2,776
    Lajkova:
    3,599
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    Sales manager
    Velika je razlika izmedju deklariranog ( citaj mozebitnog ) protoka i stvarnog. Ni jedan data centar ne jamci 99.9% napisano vec navedeno je do toliko i toliko protok. Ne slazem se da je marketing dobar ili pozeljan za bilo koga tko se bavi nelegalnom djelatnoscu. Pogotovo u uredjenim zemljama gdje te net provider vidi u svakom trenutku sto radis i koliki promet pravis. Ako je sto sumljivo ti smanje ili ogranice protok neta. Svaka nelogicnost nije slucajna :)
    Najbolja promidzba je usmena promidzba zadovoljnih korisnika - ovo nisu moje rijeci vec je to naucna tvrdnja marketinskih strucnjaka. Na web stranicama moze se navesti sto ti srce zeli a koliko toga se ispostuje to je drugi par rukava pogotovo koliko je ljudi ( sto susrecem svaki dan po forumima i kontaktima ) izvarano. Necu nikoga blatiti ali je nelogicno da se daje lista za 3-4€ mjesecno a da sve sljaka ok. Sam znas koliki su financijski troskovi a svoje vrijeme, znanje i trud da sve funkcionira i da se to daje u bescijenje.
    Nedavno naletih na web stranicu koja se isto "promidzbuje" sa 3300 local stream kanala. E pa sada pitam tko je tu lud. Za laike je to primamljivo a za iole znalce - bjez i ne dolazi tu vise. Postavio sam mu kratki upit: Izvini, majke ti, di je tvoj data centar ? :)
    Toliko od mene a i tekma samo sto nije pocela - treba kauboje bodriti !

bica se sviđa ovo.
Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.