1. <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>
    Dismiss Notice

Kako zahvaliti drugom članu foruma???

Rasprava u 'Tutorijali, Pravila & Podrška' pokrenuta od Administrator, 7. Rujan 2010..

Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
  1. Administrator

Administrator Administrator

Pridružen(a):
    21. Kolovoz 2010.
    Poruka:
    741
    Lajkova:
    1,178
    Interesi:
    CEO SatelitBa.com
    Grad:
    SatelitBa.com
    This content is protected

Ako vam je član na bilo koji način pomogao i postao nešto što ste pročitali (poslao vijest, pomogao u vezi sat. tv, tehnologije i drugo, stavio linkove za download i još puno puno toga) STISNITE TIPKU HVALA. To znači da ste mu zahvalili, isto kao da ste rekli "Hvala"

Zahvalite za koristan post i stisnite tipku
    HVALA

Posljednje uređivanje od moderatora: 8. Rujan 2010.
    filips06, ZEL, tinkiwinki i 23 ostalih se sviđa ovo.
  2. max2020

max2020 Uploader

Pridružen(a):
    31. Kolovoz 2009.
    Poruka:
    3,516
    Lajkova:
    2,681
    Grad:
    mjesec
    za sve clanove-RECI HVALA

zamolio bih sve ozbiljne clanove foruma da podrzavaju i ohrabrivaju sve clanove koji postiraju,uploduju tu na forumu sa time da stisnu Hvala gumb koji se nalazi u ljevom cosku svakog posta.
    iako niste downlodovali nesto ili dali svoj komentar postu ipak ste tu stranicu otvorili pa vec kad ste to napravili treba samo jedan sekund vaseg vremena da stisnete hvala.
    to je znak kulture,i znak da ipak netko je otvorio i procitao taj post.stime takodjer covijek koji je postao zna da je netko ipak bio na toj stranici,i da cijeni njegovo vrijeme i trud.
    jer sta je greska kod svih foruma .greska je ta sto ljudi skidaju neki program ili film a ne zahvale se uploderu ili onom koji je stavio taj link,i tako taj uploder nakon odredjenog vremena izgubi volju i prestane da uploduje stvari.
    onda onaj koji skida vidi da nema novih postova i otidje drugdje,a drugdje ista stvar se desi nakon odredjenog vremena...i tako se sve to vrti u krug.

sta mi nezelimo da se desi je upravo to stoga molimo vam suportirajmo jedne druge i stisnimo HVALA,jer taka mala rijec covijeku puno znaci.

filips06, zatagic, johni i 34 ostalih se sviđa ovo.
  3. glavati

glavati Super Moderator

Pridružen(a):
    4. Lipanj 2013.
    Poruka:
    4,103
    Lajkova:
    5,854
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    muzika
    Grad:
    brod
    htio bi napisat da me to jako zacuduje, ljudi se muce rade ,a dodu skidaju sto zele i sve free i tesko im kliknut bar hvala? Postavljam sebi pitanje a i sefovima dali postoji mogucnost da se nesto uradi da prije downloada se mora kliknut hvala.to je moje osobno misljenje ja bar dnevno kliknem uploaderima 10 puta hvala

johni, satelittv, daki i 5 ostalih se sviđa ovo.
  4. daki

daki Super Moderator

Pridružen(a):
    5. Rujan 2010.
    Poruka:
    1,305
    Lajkova:
    1,379
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    Sve u vezi Sat tehnike
    Grad:
    CroSatelit
    Naravno da postoji ali to nebih stavljao,znam iz iskustva sa drugog Foruma da nemogu da otvore dok prvo ne kliknu na svidja im se!kolega ima nas razlicitih na cijelom svjetu,neki su zahvalni a neki nisu.

Alco1, johni, radja i 2 ostalih se sviđa ovo.
  5. glavati

glavati Super Moderator

Pridružen(a):
    4. Lipanj 2013.
    Poruka:
    4,103
    Lajkova:
    5,854
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    muzika
    Grad:
    brod
    kolega vjerovatno imas pravo,a da nas ima razlicitih to stoji,ali osnova opce kulture iziskuje bar hvala ako nekom das to i besplatno ali (otom potom) haha u svakom slucaju kolega hvala ti

filips06, johni i radja se sviđa ovo.
Status teme:
Nisu omogućeni daljnji odgovori.