1. <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>
    Dismiss Notice

Quadro DR 8055 FTA ?!

Rasprava u 'Quadro' pokrenuta od kajgod, 21. Prosinac 2012..

1. kajgod

kajgod Clan

Pridružen(a):
    30. Travanj 2012.
    Poruka:
    1
    Lajkova:
    1
    Grad:
    Virovitica
    Pozdrav, moj prvi post na ovom forumu, svjestan sam da je ovaj podforum koliko vidim po datumima zadnjih postova več dulje vrijeme neaktivan ali eto da probam.Dobio sam gore navedeni reciver i da ne duljim jeli on još upotrebljiv za prijem bilo kakvih dig satelitskih programa .
    Eto imam na krovu još tanjur koji ne koristim od kako je analogna astra otišla u mirovinu pa reko da probam još nešto izvuč od tih satelitskih programa ako nije kasno.Dakle svjestan sam da moram uzet drugi LMB i okretat tanjur(ili možda ne?) ali neznam ništa o dig satelitskoj pa ako bi se pronašla neka dobra duša da me uputi,
    Hvala unaprijed :thumbup::thumbup:

1 osobi se ovo sviđa.
  2. lukicdkg

lukicdkg Clan

Pridružen(a):
    16. Prosinac 2012.
    Poruka:
    3
    Lajkova:
    3
    Grad:
    kg
    Pozdrav takodje , sto se tice risivera odlican u ono vreme kad je mogao da otvara DIGI , premiere ,canal+. itd, a sada nemam informacije sta moze da otvara , trebalo bi da moze orf, deo bulsat paketa ali nisam proveravao .free kanali rade normalno .

2 članova se sviđa ovo.
  3. mr C 1301

mr C 1301 Clan

Pridružen(a):
    2. Siječanj 2011.
    Poruka:
    2,693
    Lajkova:
    1,231
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    PBZ
    Grad:
    split
    mislim da se sa tim reciverom ne može ništa kodirano otvorit, ja sam također imao davno taj rec i bio je dobar ali ga je vrijeme odavno pregazilo.nikakav software za njega nije izašao već nekih 4-5 godina, također nitko ne radi ključeve za njega već odavno jer ne postoji nikakav novi emulator da išta može otvoriti, danas sa njim možeš gledati samo fta kanale..

2 članova se sviđa ovo.