1. <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>
    Dismiss Notice

XpeedLx2 pitanja - pomoć

Rasprava u 'Razgovor Golden Intestar' pokrenuta od vrcko, 28. Studeni 2018..

1. vrcko

vrcko Clan

Pridružen(a):
    22. Studeni 2015.
    Poruka:
    7
    Lajkova:
    1
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    zadar
    Pozdrav svima,
    zamolio bi za pomoć vezano za XpeedLx2 i vrste kodiranja , naime kako sam početnik zanima me koja sve vrsta kodiranja postoji , što je najbolje postaviti , gdje se što postavlja,znaći opčenito za početnike.
    Znam za cccamd.list i mgcamd.cfg . Što još postoji , gdje se postavlja i u kojem obliku se pune datoteke kao
    ova cccamd.list sa npr. C linijom. Što predlažete da je najbolje koristiti , koju kombinaciju i ćega.
    Hvala unaprijed.

2. Iceman2009

Iceman2009 Clan

Pridružen(a):
    19. Studeni 2009.
    Poruka:
    197
    Lajkova:
    19
    Spol:
    Muškarac
    Ubaci oscam

3. sandrije

sandrije VIP

Pridružen(a):
    14. Siječanj 2009.
    Poruka:
    585
    Lajkova:
    454
    ovisi kojiimage koristis nisu na svakom iste putanje
    mozes koristiti cccam, mgcamd ili oscam
    vecina image-a ima svoj panel od kuda skidas emulatore
    svejedno je koji ces koristiti osim ako gledas polaris jer njega mozes gledati na cccam

4. SATmax

SATmax Super Moderator

Pridružen(a):
    24. Siječanj 2011.
    Poruka:
    2,816
    Lajkova:
    3,616
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    Sales manager
    Polaris paket zahtijeva MgCamd ili OsCam ili NCam emu.

5. vrcko

vrcko Clan

Pridružen(a):
    22. Studeni 2015.
    Poruka:
    7
    Lajkova:
    1
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    zadar
    Imam trenutno HDFreaks image, korisio sam svašta ali nikad nisam naučio kako sve emulacija izgleda, zamolio bi vas da mi objasnite što gdje ide i primjere kako se što popunjava za recimo trenutni image HD Freaks
    Kod popunjavanja mislim da ne znam što u kombinaciji ide skupa kako izgleda npr. što sve ide sa cccam koji nazivi emulatora ili cfg foldera ako sam se uopće dobro izrazio.Trenutno što mi radi je Mgcamd cfg. sa camd.list i to je jedino što znam napraviti, tako da sam mislo da mi objasnite što sve drugo ide skupa kao mg_cfg i cccamd.list u kojoj je C linija, ako mi netko može ostaviti primjere kako izgleda. Hvala svima unaprijed.

6. SATmax

SATmax Super Moderator

Pridružen(a):
    24. Siječanj 2011.
    Poruka:
    2,816
    Lajkova:
    3,616
    Spol:
    Muškarac
    Interesi:
    Sales manager
    Dugo i siroko za pisati. Javi se na Skype iz profila pa ti podesim preko Anydesk.