Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

ciefsettings IPTV-Rasprava

sta treba da ubacim u resiver za da radi rtmp za userbouquet iptv.imam dm 500hd sim ferrari openpli image

ma dosad je radilo promeniosam image stavio sam nevnigma ali nisam mogao da sastavim kanale znas ono 1.0.1 pa ponovo sam ubacio openpli al sad ne rade mi kanali sa rtmp

paldo

Clan
Pozdrav Svima.
Ja imam Dreambox 800HD SE clone sa Sim 210 i koristim ovaj image,
GP3-dm800se-20120104-sim210.84.b.riyad66, sa IP TV mi radi Nova TV super, i još par programa sa prekidanjem,
Koji image da ubacim da mi radi cijela lista?
Hvala u naprid na pomoči.

Felitz

VIP
Pozdrav Svima.
Ja imam Dreambox 800HD SE clone sa Sim 210 i koristim ovaj image,
GP3-dm800se-20120104-sim210.84.b.riyad66, sa IP TV mi radi Nova TV super, i još par programa sa prekidanjem,
Koji image da ubacim da mi radi cijela lista?
Hvala u naprid na pomoči.
Taj problem nece rijesiti nijedan image tako da se ne opterecavas puno oko toga...
Razlog: Puno ljudi koristi tu listu kanala i preopterecena je....

ciefp

Channel List Creator
U vezi zadnje iptv liste vidio sam da se dosta zale da im nerade linkovi.
Sta mozete ocekivati od linkova kojih ima svuda i svima su dostupni, normalno da su preoptereceni i nerade .

Upravo sam proverio prvih 20 linkova nije mi se dalo sve da proveravam i od tih 20 nerade pink bih , ntv 101 i slo2
Ostali rade ali seckaju i naravno slika je ocajna mutna itd sve su to skart linkovi male rezolucije i ocajni su.
Ja sam vec sto puta napisao da ja te linkove uopste negledam i nemam nameru kada to sve imam preko satelita .
Jedini razlog sto radim te liste zbog takvih koji neznaju gde da traze te linkove i neznaju sebi napraviti listu ili nemaju CS pa im svaki link dobro dodje.
Na kvalitetu linkova nemogu uticati nikako, tako da to je sto je bolje nemoze .
Evo u prilog i slike od onih prvih 20 kanala oni koji su radili [ 17 slika ] .

Prilozi

karlito

Forum Friend
sta treba da ubacim u resiver za da radi r userbouquet iptv.imam dm 500hd sim ferrari..
nemesis image...skinuo sam zadnji iptv 101 i ne otvara samo ovo izbacuje...dok preko media playera radi..hvala

Karlito, verovatno je lista vec ,,starjia,, dan-dva, puno se njih nakachilo na listu,....ko zna sta jos moze biti, probaj ubaciti noviju listu iste kodne oznake za Vas risiver, a i moj komsho Ciefp Ti je vec sve lepo gore vec objasnio....

ciefp

Channel List Creator
Radi nova tv link kod mene jos uvek njegov problem je imidz ferrari sim i nemesis bas neidu najbolje za iptv .
Za ferrari sim stavi openpli imidz ako hoces imati iptv.

cessar

Clan
može možda neko ponuditi svježu ex-yu listu web tv il ti ga ip tv da se može ubaciti preko daljinca u spark ?

paldo

Clan
Pozdrav Svima
Što treba da ubacim u resiver da radi lista koja počinje sa mms.
Listu za VLC sam ubacio u TSMedia player sve radi super samo oni sa mms nerade.
Hvala u naprijed na odgovoru.

ciefp

Channel List Creator
Dreambox ne podrzava mms linkove ni jedan imidz . Nemozes tu nista uraditi.

paldo

Clan
Ciefp hvala na brzom odgovoru.
Za sada sam riješio problem, kupio sam kabel HDMI od deset metara i spoio PC sa TV.