Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

CS preko televizora

radja

VIP
Da nije ko možda saznao dali nešta novo ima u vezi toga da li može oscam na neki model LG-ja?

Hvala unaprijed.

P.S. Ako može brz odgovor ako ko zna, pošto se dvoumim da kupim neki model TV aparata od LG-ja i to ubrzo, pa da se ne zalećem ako još nije moguće na LG ubaciti i namjestiti oscam.

mashke

Clan
jel oscam radi na seriji samsung es6800. znam da radi samygo. negdje sam nasao podatak da oscam ne radi pa ako netko ima neku novu informaciju bio bih mu zahvalan. pozdrav

Nije me bilo drugo na forumu. Sad sam htio poslati privatnu poruku ćlanu crashy, ali tu opciju ne mogu naći. Evo crashy u ovom fajlu imaš oscam-r9003 koja ja koristim na svom tv, a imaš odvojeno i oscam server i oscam user fajle...da vidiš kako su iskonfigurirane. Normalno da su sakriveni samo user i pass a sve drugo ti piše, pozdrav.

https://mega.co.nz/#F!PNkHwbAD!gwPdtm3ZejYC-S2xPKfnlg

bog ekipa imo bi jedno pitanje dali je moguće na ovom tv samsung smart tv serija UE48J6272 instalirat oscam i gledat cs nešto sam čito u temi al neznam kako instalirat na tv tj povezat komp i tv ako može pomoć

radja

VIP
Ne znam Vule. Alo saznam javiću ti.
Samo mi reci Vule ima li tvoj Samsung uopšte pozadi konektor za satelitsku antenu?

Poslato sa Huawei P8 lite

radja

VIP
Vule, na forumu Samygo, koji služi za razne stvari oko Samsunga, pa i toga za CS kažu da taj TV ne može za CS, ne može oscam u njega. Samo rijetki modeli TV mogu na CS i to samo od Samsunga.

Poslato sa Huawei P8 lite

Biljan

Forum Friend
Meni koliko je poznato da ide na 7,8 i 9 seriju. Mozda je se nesto promijenilo. Mada sam cuo da je stalo 2014 odnosno za nove modele neme vise podrske. Ja sam instalirao Oscam na ES7080 nikada nije dobro radilo prilicno nje stekalo nase kanale sa 16 nije htjeo da otvori nikako. Sve u svemu radilo je kao Diablo Cam wifi Hoce/Nece.
Sve u svemu najjednostavnije je da se prijavis na Sven ullrich http://www.ullrich.es/ I probas direktno skinuti od njih SamyGo, pa onda Oscam. Die na onaj sdistem ukucas njihovu ip i skida app Koje si oznacio. Ja nism probao na KS7080 jer nedonosi bas nesto, vise vjerujem u dreambox.

Pozdrav

Pozdrav ekipa malo sam citao sve postove u vezi ovoga, novo mi je sve malo kuzim malo ne :)
Zanima me imam samsung UE55SMU6172 jel moguce to izvest na njega i kako ?

Isto imam Samsung kao pela 212,ue55mu6172,isto me zanima da li može cs linija,ima li neki tutorijal,vidim niko ne odgovara odavno na ovu temu,možda sad neko nešto pojasni..pozdrav za sve.