Da li satelitski sustavi idu u povijest?

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

dasat

Clan
07.05.2020
2
4
0
eu
Pozdrav.

Nekako ima jako starih tema i postova na forumu gledajuci po datumima objave, zar je satelit toliko postao ne popularan :( i nije to samo tako na ovom forumu nego na vecini foruma domacih ili stranih, ljudi se bas i ne znimaju za tv satelit kao nekada. Ne znam zasto je to tako. Meni je bitna na TV-u i kvaliteta slike posebno ako imam HD ili 4K rezoluciju, a za sada jedino od svih sustava koji postoje u svijetu jedino satelitska antena nudi najkvalitetniju sliku, da se razumijemo nemam nista protiv iptv usluge ali po kvaliteti slike iptv se ne moze usporediti sa satelitskim sustavom u slučaju da se programi gledaju na TV-u uzalud nekome da kupuje 4K TV i koristi iptv kada ne moze dobiti 4K sliku putem iptv-a.. Iptv je super stvar za prijenosnike poput mobitela odnosno kada smo u pokretu, ali sta se tice kvalitete slike na TV-u nista jos nije nadmasilo satelitski tanjur a mislim da niti bude u skoroj buducnosti... Sve sto ide preko internet gledanja TV programa odnosno rutera nikad se nece dobiti kvaliteta slike kao sto nudi satelit tanjur... Ako bih ja osobno ikada i uzimao nesto od telekom usluga od paketa za TV to bi bio samo satelitski sustav. Sada su poceli i telekomi nuditi pakete za gledanje Tv programa putem mobitela, nesto slicna usluga kao iptv ali skuplja, ali to je vec druga tematika. Kao sta moj naslov moje teme kaze, ja imam dojam da se sve manje ljudi zanimaju za satelit a sve vise ljudi kupuje HD ili 4K televizore. Vezano uz ovu temu to je samo moje misljenje.

zboriste33

Clan
06.01.2018
16
3
0
46
mrkonjic grad
Apsolutno se slažem s tobom.
Ako nešto daje kvalitet to je satelitska antena. Jedino što u poslednje vrijeme ti paketi što su zanimljivi našim ljudima, tj. paketi s ovih prostora teško se otvaraju putem cs i ponuda je oskudnija nego prije, pa mislim da je to glavni razlog što se ljudi odlučuju za iptv. KVALITET jeste lošiji ali sve je dostupno na jednom mjestu tako da se ljudi odlučuju za tu opciju...
KODI je taj koji mrsi račune svima (besplatno a prilično dobro)!
To je moje mišljenje, mada sam veći ljubitelj satelita... :)

Poslednja izmena:

beli1910

Administrator
21.02.2009
11.920
14.315
0
Metlika-Slo
Nece sateliti odumrjet.To se ne morate brinuti.Zapamtite sve sta dobijete putem Iptv-a i nasih ponudnika legalnih iptv kanala u vrlo upitni kvaliteti slike,sve to dolazi iz satelita.
Jos uvjek smo tu stari igraci satelitskih voda,al se drzimo po strani i savjetujemo potencionalne mlade ljude koje zanima Sat tehnika.

• Like
Reactions: zboriste33