Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

DD Subtitle player OE2.0

SATmax

LiveBox
Super Moderator
DDamir subtitle player v4.01

Izmjene:

- Dodana je podrška za FHD skinove
- Podnapisi server fix
- Izvršene su veće izmjene u samom načinu rada plugina (novi bolji način sinhronizacije, novi način dobave/obrade titlova i imdb podataka....)
- Zbog gore navedenih izmjena vezano uz poboljšanu sinhronizaciju i pojednostavljenje izbačene su neke tipke/opcije te su ostale slijedeće aktivne

Tipka lijevo ---- predhodna recenica titla (kad podešavate titl) ok dugme skače na slijedeću rečenicu

Tipka OK -------- preskace na slijedecu recenicu u titlu

Tipka 0 - tablica odabira FPS-a

Tipka 5 - pomiče titl na vrijeme filma po epg-u i otvara +/- 25 rečenica sa titlom

Tipka 7 - skače točno na liniju sa koje ste izasli van (ako ste gledali snimljeni film onda kad drugi put pokrenete titl samo stisnete 7 i tu ste gdje ste stali)

Tipka 9 - skače točno na mjesto titla + izračunava vremenski odmak i titl ide pomaknut tocno za onoliko vremena za koliko niste bili u filmu i onda se vratite nazad na film
biti cete vremenski sa titlom ok

Žuta tipka - Pauzira titl (pokreće se opet sa 2x OK)

Download .ipk & tar.gz:
https://www.sendspace.com/file/1cjlqs

commando

New Member
Hvala Damiru za nov plugin, koji sam skinuo pre 2h i upravo probao na jednim filmu i radi fantastično. Bolje skače na mesto titla, a i malo samo da se nauče nove kontrole i ko švajcarski sat radi.

SATmax

LiveBox
Super Moderator
Evo za rucni unos u privitku. Prethodno sve mape i datoteke od DDsubtitlle izbrisati iz prijemnika.
Napomena:
Plugin je iskljucivo za OE2.0 python2.7! Verziju python mozete provijeriti na putanji usr/lib u prijemniku.

Prilozi

tataos@

Forum Friend
nije kompatibilan sa amiko alienom shd 8900, pokušao ubaciti ali ne ide, pkt hyperion 4,5 , python 2,7 , enigma2 bazirana na openpli

SATmax

LiveBox
Super Moderator
Ili možda bolje rečeno da taj E2 Image nije kompletan. Probaj naći neki od OpenPLi ili OpenATV Image ( ako imaju podršku za taj tip prijemnika ). Na navedenim radi bez problema.

SATmax

LiveBox
Super Moderator
Clone ili original ? Koju ti poruku izbaci na ekranu poslije instalacije i prvoga pokretanja ?

SATmax

LiveBox
Super Moderator
Ubaci OpenPLi ili OpenATV i DDsubtitle player plugin iz posta #55 i radit ce bez problema.

hama

Clan
Imam problem sa pluginom isprobao sam sve ( mislim na ovaj novi) neke nece instalirati neki ruse enigmu, a jedini koji hoce je "DDsubtitle player v4.0 OE2.0 py2.7 fix za OpenPLi v4.0 OE2.0 Estar sim" e sad problem je sto uopce mu negunkcioniraju tipke 0, 5, 7, 9 i te sve funkcijske tipke, kad se stisne ok da bi titl trebao kreniti nista se ne desava, titl nejde.

Resiver je cloud ibox 2 +, openpli 4 i pise da je 2.7