DD Subtitle player OE2.0

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

SATmax

LiveBox
Super Moderator
24.01.2011
2.850
3.627
0
LiveBox
Ubaci ponovo OpenPLi Image i samo plugin pa testiraj. Rucna instalacija prolazi bez problema na Dreambox sa OpenPLi OE2.0 Image.

• Like
Reactions: hama

hama

Clan
05.10.2008
13
8
0
Evo samo da kazem da sam ga uspio srediti, ali na OpenVix image-u, neznam zasto na OpenPLi nece te tipke raditi

Poslednja izmena:
  • Like
Reactions: SATmax

tomizg11

Clan
09.03.2011
11
0
0
kad stisnem zeleno za download pukne enigma

Traceback (most recent call last):
File "/usr/lib/enigma2/python/Components/ActionMap.py", line 46, in action
res = self.actions[action]()
File "modul_0.py", line 2337, in modul_0.Mojtitle.greenButtonPressed (modul_0.c:54299)
File "/usr/lib/enigma2/python/mytest.py", line 419, in open
raise RuntimeError("modal open are allowed only from a screen which is modal!")
RuntimeError: modal open are allowed only from a screen which is modal!
(PyObject_CallObject(<bound method ActionMap.action of <Components.ActionMap.ActionMap instance at 0x1a11af8>>,('ColorActions', 'green')) failed)
]]>
molio bih pomoc

cviki

Clan
13.12.2009
16
1
0
pozz svima, evo mučim se s ovim satima. Kako uopće da konektiram dm 500 sa kompom da mogu ručno prebaciti player. Probao sam telnetom onako kako pišete, i stalno mi govori file not found.

cviki

Clan
13.12.2009
16
1
0
Da budem precizniji i točniji kako da prebacim subtitle player u /tmp mapu na receiveru. Jel postoji kakva naredba na telnetu za kopiranje?

tataos@

Forum Friend
30.03.2013
475
132
0
54
osijek
ja se spajam sa totalcomanderom sa receiverom i jednostavno kada se spojite otvorite mapu tmp i u nju se ubaci i tada ideš u receiver u menu/dodatci/tmp, kada otvoriš tmp spustiš se daljinskim na taj fail i stisneš ok i ide instalacija. kada završi restart receivera i u dodatcima ti mora biti subssuportdownloader i subplayer iznad ili ispod njega.

cviki

Clan
13.12.2009
16
1
0
spojio sam se konačno preko ftp, ali sada mi pokazuje da nema mjesta a ovaj tvoj subsuportdownloader pokazuje kao da ga nema u /tmp.

SATmax

LiveBox
Super Moderator
24.01.2011
2.850
3.627
0
LiveBox
Telnet se koristi za unos naredbi instalacije ili brisanje plugina. FTP alati služe za konekciju prijemnik - računalo. Najbolji FTP alat ju WinSCP a postupak je jednostavan.
- po pokretanju prebaci na FTP protokol u alatu.
- upisi IP adresu prijemnika.
- upisi root ( malim slovima ).
- upisi dreambox ( malim slovima ) ako nije mijenjan password. Ako je mijenjan onda trenutni password.
- klikni na konekciju.
Ovim pristupas mapama prijemnika i ručno ubacujes, uredjujes ili brises datoteke po mapama.
Plugini sa .ipk extenzijama se ubacuje u /tmp mapu prijemnika ili se raspakira sa 7-zip programom ( Windows ) ili Archiver ( Ubuntu i ostale distribucije ) i ubacuje po raspakiranim mapama u prijemnik. Izvrsnim datotekama potrebno je dodjeliti 0755 datotečni dopuštenja ( CHMOD 0755 ).
Poslije unosa i instalacije plugina potrebno je restart E2.

• Like
Reactions: tataos@

commando

New Member
12.09.2009
396
303
0
nepoznata
Da samo što ne mora u tmp može i na mountovan usb pa sa njega.

Tipa john kada se ne zna pass a želi se reset na defaultni.

U tom slučaju ne treba mu ni pristup preko ftp već direktno iz risivera instal ipk.

• Like
Reactions: tataos@

zeolit

Clan
21.10.2013
41
3
0
49
Pomoc!!! Sve sam pokusao ali nikako da funkcionira,stalno rusi enigmu... Desi se da mi blokira enigmu pa moram da izbacim fajl DD i da restartam risiver... DM 800 HD se OIMG_1546.JPG IMG_1546.JPG IMG_1546.JPG

zeolit

Clan
21.10.2013
41
3
0
49
Kako drugacije da odradim instalaciju??? Da li ima fajl da se instalira sa usb-a kao sto sam ranije verzije ubacivao. Jednostavno ubacim usb u risiver i sama enigma prepozna plugin i instalira ga,samo restartujem gui i sve funkcionira. Sada ne ide ni rucno uneseno ili ja ne koristim pravu putanju... Hvala svima..

SATmax

LiveBox
Super Moderator
24.01.2011
2.850
3.627
0
LiveBox
Najbolja solucija je da podignes nanovo Image i da ubacis samo plugin i vidis kako se ponasa. Pretpostavljam da ti je Flash prepunjen i da ti zato obara Enigmu. Inace plugin v4.01 OE2.0 radi bez problema na svim OE2.0 Image neovisno da li se instalira sa USB, rucno ili kroz menu prijemnika.

• Like
Reactions: radja

commando

New Member
12.09.2009
396
303
0
nepoznata
ako sumnjaš na veličinu ram mozeš i deinstal dva tri plugina pa instal.

pre tih radnji mountuj usb i uradi swap na njemu.

a mozeš i ovako: instaliraš plugin skin mover pa podigneš na njega sve plugine osim web i oslobodiš ceo fleš na usb i onda ćeš imati prostora sigurno za dd

• Like
Reactions: fi.nik

navim

Clan
09.08.2012
17
1
0
beograd
može li mala pomoć koii DDsubtitle player mogu da ubacim u Dreambox 500hd image newnigma2 v3.3.3 , ručni unos
Hvala

SATmax

LiveBox
Super Moderator
24.01.2011
2.850
3.627
0
LiveBox
Raspakiraj iz zip arhiva i unesi po mapama u prijemnik. Restart GUI. Najbolje sa WinSCP.
Mislim da neces se bas usreciti ali probaj pa postaj jeli ok.

Prilozi

• Like
Reactions: radja