Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

dreambox fine movements

pozz elipa, zanima me dali netko zna naima imam dm 800hd sa motorom i vjetar mi svako malo makne malo tanjur, mozda 2mm signal mi je i dalje na vecinu satelita dobar samo polaris 1.8 i pink paket padne na 30% ali kad namjestim na fine movements nadem signal do 60% e ali nemogu spremiti, samo sam se jedan put igrao sa tim i uspio sam samo je bilo to davno, tribalo bi promjeniti iz usual na advance... nemogu se sjetiti ako zko zna molio bih pomoc

pozz rijesio sam i nasao i spremio transponder pink paket e sad imam problem samo imam taj satelit motor se ne okrece, a gore lampice na motoru

Probaj kod postavke pozicionera ili motora...pod limit setup stisni crveno dugme na limit off...zna se desiti da se limit sam aktivira

Ako ides na manuelno pozicioniranje...onda mu moras dati broj pozicije koji hocec da ti memorise...znaci svaki satelit ima svoj broj na koni ti vrti antena.
Na primer
Astra pozicija 1
Eutelsat w2 pozicija 2
Hotbird pozicija 3...i tako redom do...
Pozdrav