Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

Dreambox Settings by jprekpa2

jprekpa2

Channel List Creator
-----8-1-2014-----jprekpa2---- (5)

Evo, pored cescenja liste, narocito digi tv.ea, dodani najnovi HD i SD programi,
na Thoru Slovak Telekom, dosao na 50-ak programa ali mi se cini da je isti slucaj kao sa paketom na Amosu, 4W, T-Home/Magio.
tako da ne znam jel netko uopce otvara jedno ili drugo, ja ne, pa ni ne znam jel to spada pod digi tv ili je to najnoviji paket
pod Slovak Telekom.i da ce i tako ostati, neka pisu druge kolege koji su vise upuceni u takva zbivanja, pozdrav, jprekpa2.

Dodano jos najnovije promjene na Hello HD, za sada u SD

--------------------------------------------------------------------------
Tokom noci dodani najnoviji HD programi, isto tako na Hello HD
--------------------------------------------------------------------------

Prilozi

jprekpa2

Channel List Creator
-----23-1-2014-----jprekpa2---- (5)

Mambas_red skin cudesan, za sada jedini skin koji daje direktan info koji je QPSK ili 8PSK, ako netko zna jos koji slican neka napise. mozda za mrvicu kad bi nekako boje poslozio da su malo jasnija u smislu citanja padataka samog infa ... svaka cast autoru.

Prilozi