Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

DVB Viewer 4.8.1.0 problem!

Driveri su zadnji instalirani za windows 7,verzija 4.6.0...Kodeci takodje...A sa DVB dream-om recimo nemam problema..Samo sa DVB viewer-om..Sta jos drugo moze biti?Unapred zahvalan...

Instaliran mi je i service pack 1...Sve je lepo instalirano...Ali problem i dalje postoji...Dalje nesto?

Driveri su zadnji instalirani za windows 7,verzija 4.6.0...Kodeci takodje...A sa DVB dream-om recimo nemam problema..Samo sa DVB viewer-om..Sta jos drugo moze biti?Unapred zahvalan...
takav problem se često javlja na dvb viwer-u, na starijim verzijama programa rešava se tako što ideš u folder gde je instaliran viewer i tamo nadješ podfolder "filters"

npr: C:\Program Files\DVBViewer\Filters

onda pokreneš fajlove "Unregister_DVBSource.exe" i "Register_DVBSource.exe" i program bi trebalo da radi ok. na novim verzijama programa nemaš te fajlove. Kako se rešava taj problem na novim verzijama nisam baš siguran, ali probaj ovo:

idi u direktorijum C:\Program Files\DVBViewer
tu nadji fajl regfilter.exe i pokreni ga pa nam javi da li je ok

"wold467",probao sam ovo zadnje sto si mi rekao...I dalje nece i isto se ponasa...Pocinjem da mislim da mi je ovo nemoguca misija sa ovim dvb viewer-om...

ja sam probao verziju 4.8.1.0. i radila mi je ok, ali nakon 1 sat se rušila, vratio sam se na verziju 4.5.0.0. i na Windows 7 x64 mi radi super.
ima jop jedan dobar program ali ne redi mi epg i teleteks kako spada na njemu ali snima super PRESTO PVR

Pokušaj da instaliraš Technisat drajver za SkyStar2 ali ne preko update wizarda lil device menagera već klasika raspakuješ ga i dvoklin na start.exe i instaliraš i drajver , plejer DVBViewer TE2 i Server4PC ... Onda instaliraj DVBViewer Pro 4.5 koji ćeš koristiti ja free verziju ne dinstaliram nesmeta mi meni tako radi perfektno, kada instaliram samo drajvere puno baguje i ...svasta samo ne da funkcioniše normalno. Ja koristim 4.5.1 DVB PC TV Stars.