Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

Dvbviewer pro 4.5 problem

salesa

Clan
Moj problem je sasvim drugaćiji od ostalih.Dvbvjewer pro 4.5 mi ne očitaje moju karticu sky star 2 PCI.
Kad odem u programu na podešenja,zatim opcije pa na hardver,pokazuje mi Flrxcop based card 0 (DVB-S)
što bi trebalo sky star 2 PCI.Išao sam na brisanje pa ponovo na skeniranje i ništa se ne događa-ostaje sve isto.
Ako neko ima vremena da mi objasni u čemu je caka bio bi mu veoma zahvalan.
Puno pozdrava i hvala.

Pokušaj da instaliraš Technisat drajver za SkyStar2 ali ne preko update wizarda lil device menagera već klasika dvoklin na start.exe i instaliraš i drajver , plejer DVBViewer TE2 i Server4PC ... Onda instaliraj DVBViewer Pro 4.5 koji ćeš koristiti ja free verziju ne dinstaliram nesmeta mi meni tako radi perfektno, kada instaliram samo drajvere puno baguje i ...svasta samo ne da funkcioniše normalno. Ja koristim 4.5.1 DVB PC TV Stars.

---------------------- dodato naknadno ------------------------------
Tek sada vidjeh datum posta na koji pišem :) ali ko zna možda nekom pomogne ;)

Poslednja izmena: