Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

epg iptv

SATmax

Super Moderator
Svaki kvalitetan IPTV server ima integrirani EPG i picone. To se povlaci sa pristupom tom serveru.

SATmax

Super Moderator
Funkcionira na E2 kroz XCode E2 plugin ( postavio sam na forum pa potrazi ) a nebitno kakva je lista ( pay ili free ) ako ima integriran EPG i picone na serveru.

ArgonX

VIP
Poz SATmax.. preko search opcije nisam ni ja nasao mada me to interesuje.. Imam od prijatelja IPTV preko E2 i znam da mu na SmartTV / MAG box epg radi.. ako znas jos link na forumu i da ti nije tesko da podjelis sa nama :P

marko3

Clan
Zdravo trebam stručnu pomoć za EPG,Ubacio sam ovaj plugin- XCode E2 plugin-i sada radi epg kada uđem u XC plugin i pokaže mi live streams kada uđem tu imam HRV,SRB,itd kanale i tamo mi radi epg ali u favoritima u onoj listi nerade u čemu je problem šta moram napraviti ,možda nešto moram promijeniti

SATmax

Super Moderator
Radi EPG bez problema u listi ili favoritima. Nema posebnih podesavanja jer je plugin simple i vuce sa servera sve sto ima na njemu.

SATmax

Super Moderator
Kod:
Poz SATmax.. preko search opcije nisam ni ja nasao mada me to interesuje.. Imam od prijatelja IPTV preko E2 i znam da mu na SmartTV / MAG box epg radi.. ako znas jos link na forumu i da ti nije tesko da podjelis sa nama :P
Mozes i sa konvertorom za 4097 ili 1:0:1 ( ovisi od Image u prijemniku ) konvertirati i ubaciti kao npr. userbouqet.myiptv.tv i ubaciti na putanju etc/enigma2 i reboot E2. Po podizanju Enigma2 u listi programa pojavit ce se ta IPTV lista a treba raditi i EPG.
Za picone ide isto samo sam zaboravio jbg kako se vezu linkom. Vidi u tutorialima na forumu.

SATmax

Super Moderator
Nesto ne radis kako treba. Osobno testirao na sh4, oe1.6, oe2.0 i arm prijemnicima. Jedino nisam na deb pa ako netko ima neka potvrdi ili demantira.

asteri

Clan
po ovom sam radio:
Promenite jezik na vasem resiveru na Srpski ili Hrvatski.
idite sa nekim od ftp programa u box na putanji -->usr/share/enigma2
Tu prepisite vas vec postojeci fajl "" encoding.conf "" koji vam je spakovan u ovaj rar
Restarujte resiver i idite na kanale od T-HT ( Max TV ) predjite preko programa neki i ukljucite da bi vam se aktiviralo epg tako odradite i na Total TV i na VIP provajdere za Polaris nesto bas nisam uspeo korigovati
Pozdrav.

""" Bic@ """
ovo sam probao par puta preko Total Commandera.

Poslednja izmena:

SATmax

Super Moderator
Evo ti sve sto je potrebno za userbouqet IPTV.
- Raspakiraj sve tri datoteke na zaslon racunala.
- Odaberi konvertor 4097 ili 1:0:1 ovisno od Imagea u prijemniku.
- Otvori konvertor sa pretrazivacem na racunalu.
- Otvori m3u linkove sa Notepad++ i kopiraj sve u konvertor.
- Klikni na konvertiraj u konvertoru.
- Otvori userbouqet.myIPTV.tv sa Notepad++.
- Zalijepi linkove iz konvertora u datoteku userbouqet.myIPTV.tv
- Pohrani kopirane linkove u datoteci userbouqet.myIPTV.tv
- Konektiraj se sa WinSCP na prijemnik sa IP adresom, username i password-om od prijemnika.
- Ubaci datoteku userbouqet.myIPTV.tv na putanju etc/enigma2 u prijemnik.
- Reboot prijemnika.
- Otidji na listu programa i vrhu liste stoji bouqet sa stream kanalima.
- Udji u u taj bouqet, odaberi program po izboru, otvori sok od jabuke, uzmi cips ili slane stangice i uzivaj ( pod uvjetom da je m3u lista aktivna ).
Sretno.

Prilozi