Ferrari Addons/Plugins Manager

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

jasmin_tot

Clan
11.08.2013
50
24
0
BRCKo
poz drugovi. ne znam dal smijem ovdje da pisem . imam pitanje vezano za ferrari addons manager 5.0. Imam ga istaliran. I skidao sam neke skinove al sada ne znam kako da ih obrisem. zauzimju mi dosta flash memory jedva box radi. imam dreambox 500 hd Clone. Valjda mi neko pomogne. hvala I pozzz

• Like
Reactions: radja

jasmin_tot

Clan
11.08.2013
50
24
0
BRCKo
drugovi pomagajte kako da obrisem nesto da oslobodim ovu flash memory 58/60 mb je puno. zelio sam da instaliram neki jos neki plugin al nema sanse sa ovako malo memorije. .pokusao sam da brisem tamo u dodatcima i obrisi dodatak. al nije mi se nista povecala memorija. ulazio sam preko total commander al ne znam sta smijem obisat tako da box normalno radi. Imam dreambox 500hd.
HVALA pozz

• Like

mamba65

Administrator
30.12.2012
6.825
4.552
0
120
Wien
crosatelite.com
Ako oces neki skin da brises u telnet komandu ubaci sledece:
opkg remove enigma2-plugin-ime-skina.ipk
ako neces ovako znati onda idi u u
/usr/share/enigma2 >>>> i brisi skin koji oces samo nemoj default skin da brises

• Like

jasmin_tot

Clan
11.08.2013
50
24
0
BRCKo
a kad odem u media/hdd tu imaju tri podatka. ovako nesto
enigma2_crash_1413119221.log
dal ta pokusam opet da samo vratim onaj hd skin sto sam izbriso da mi makar radi resiver

HVala puno na odgovoru

• Like

jasmin_tot

Clan
11.08.2013
50
24
0
BRCKo
a nemam pojma kako da vratim to bio naj hd glass 14. 01 verzija. skino preko ferarri adons manger i ja htio da ga skinem jer mi nema vise flash memorije i sada vise nista ne radi
nisam nista vise brisao osim . tugaaa

• Like

jasmin_tot

Clan
11.08.2013
50
24
0
BRCKo
hvala mamba na trudi al nece . kod mene bio drugi ovaj HD glass stariji 14 verzija tko ga sisa morat cu nosit majstoru :)

hvala na trudu

• Like

macro

Legend
08.12.2008
21.098
15.429
25
Rijeka HR
www.crosatelite.com
obrisem hd glass upravo i sada restart ono zeleni ekran se pojavi . nisam brisao nista u default :)
prvo trebaš skin premjestiti na defult skin i rboot gui i tek onda možeš deinstalirati skinove , ako se stalno reboota i zeleni ekran prilikom podizanja enigme jedino riješenje je ubacit backup prko dreamup ili web preglednika ako nemaš backup onda sve izpočetka

• Like

jasmin_tot

Clan
11.08.2013
50
24
0
BRCKo
znaci ne gine mi opet sve ispocetka nista otic cu majstoru neka on pravi mada me sramota neki dan sam bio :) kako me nervira sto ovaj HD 500 ima tako malo memorije . jos sam stavio picon na usb . HVALA VAM na pomoci

PS. ako neko od vas moze da mi posalje link kako da napravim backup jer se meni ovo cesto desi

• Like

jasmin_tot

Clan
11.08.2013
50
24
0
BRCKo
a onaj sto mi daje cs. nisam nikada ja ubacio sam image . kod mene HD 500 clone ferari sim kako znam. nesto ne smijem da se usudim strah me da sta pogresno ne ubacim i to

• Like

macro

Legend
08.12.2008
21.098
15.429
25
Rijeka HR
www.crosatelite.com
nemaš što pogriješit samo treba odabrat odgovarajuči image http://www.crosatelite.com/forums/dm500-clone-patched-images-for-ferrari-sim.782/
potrebno je samo isključit iza prekidač
sljedeče je potrebno uključit prekidač i držati tipku power s prednje strane i počet će blinkat zelena lampica i na ekranu če se ispisati ip boxa mac adresa itd sa zelenim slovima
onda upišeš u web preglednik
http://192.168.x.x/upgrade.dhtml odnosno http://IP BOX koji je na ekranu /upgrade.dhtml i odabereš nif fajl koji si skinuo u kckicu čekiraš da se automaski reboota kada je ubacio image

jasmin_tot

Clan
11.08.2013
50
24
0
BRCKo
mislim da to znam a sta da uradim sa CS? kako da ubacim onu linuju ima li koji file na dreamu sada . da ga sacuvam ili kako ide
da mi rade posle CS

• Like

jasmin_tot

Clan
11.08.2013
50
24
0
BRCKo
hvala majstori moji. evo uspio sam ga dignut stavio novi image kako si rekao cak mi se ovaj bolje svijda.
a kako sada da podesim CS ili moram otic do onog sto mi daje CS da mi ubaci

• Like