Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

HD+ produženje aktivacije u Dreamboxu

Kupio bih karticu HD+ HD01 (CAID 1830) koja je neaktivna i za istu trebam kupiti bon za 12 mjeseci.
Zanima me mogu li karticu aktivirati u Dremboxu DM 800HDse jer nemam uparivi resiver?
Unaprijed hvala na pomoći.

P.S.
I još usputno pitanje koliko je tražen taj HD+ paket?
Kartica je oko 15€, bon košta 70€ za 12 mjeseci ili ima nešto pametnije za taj iznos?

SATmax

LiveBox
Super Moderator
za kvalitetan server ti ne treba nikakva kartica nego dobra poznanstva i ljudi sa kojima ces se mijenjati. ako ces gledati sam HD+ paket onda ok.

za kvalitetan server ti ne treba nikakva kartica nego dobra poznanstva i ljudi sa kojima ces se mijenjati. ako ces gledati sam HD+ paket onda ok.
Dobra poznanstva sam imao (dugo nisam aktivan na forumima) i ne bih dobio liniju za djeljenje nego za gledanje.
Da bih se s nekim mjenjao i radio vlastiti server uvjek je bila upitna karta u lokalu nekad je bila HRT u pitanju.
Većina kod razmjene traže N linju, a ne C.
To je moje iskustvo u razmjenama.

Zato sam se i odlučio za HD+, al čitajući ovdje vidim da dosta paketa više ne idu u CS, pa sve više ljudi idu na IPTV.

Neznam jel tema ide u off topic

SATmax

LiveBox
Super Moderator
- pravi frendovi uvijek izlaze u susret. konkretno ja sam u jednom trenutku ima 14 aktivnih servera a nikada ni hebenu HRT kartu nisam htio kupiti.
- karta uopce nije upitna jer sam znao od frendova za sugavu C liniju dobiti full Sky D N liniju.
- nije pravilo. isto se mijenja i C i N linija. sve ovisi sto je na kojoj liniji koja se daje / dobiva.
- tocno. svi kvalitetni paketi su manje vise offline. uskoro ( kako je najavljeno ) odlazi i Sky D u povijest tako da ostaju manji provideri online. sve ovisi sto koga zadovoljava.
- CS je proslost. IPTV buducnost. ima tu vise argumenata a malo vremena i prostora za objasniti :)