Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

iptv Hayat

ellie

Clan
imam pitanje uvez Hayat tv instalirao sam sebi njihov player na telefonu i radi sve normalno kada uplatis,,,,sad me zanima dali se moze kako iscitati njihov link pa da sebi prebacim u resiver ili u smart tv

SATmax

Super Moderator
A zasto ne kontaktirate toga legalnog providera ( ako sam dobro razumio iz posta da si platio za legalnu pretplatu ) da vam posalju m3u ili m3u8 link ? Moze se izcitati ali bi trebalo cijelu app "razvaliti" i naci file ili url koji vuce/spaja se sa/na njihovog/njihov server/a.

ellie

Clan
vjerovatno kada bih kontaktirao da nebi to dopustali,,,i plus nebih bilo 7€ godina dana,,,, i daju nekih 10 kanala

sopotnik

Clan
Ono sto bi se moglo se uraditi to jest da se aplikaicija instalira plugin kao na primjer aplikacija tv zatto