Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

LG Smart Tv IPTV

imam lg webos tv uf640v
kako u njega mogu ubacit smart iptv ap u njegovim apsovima ga nema samo ss-iptv
i gdje mogu registrovati ili platiti tih 6 eur za ss iptv

MaliZeleni

Forum Friend
Jucer sam uspio na jednom LG Smart tv-u iz 2012 godine instalirati Smart IPTV aplikaciju.

Prvo sam dva puta pravio update SW-a (tako je sistem na tv-u sam trazio) i nakon drugog update-a aplikacija ja bila na marketu, skinio je i uploadao listu na server i moram priznati da radi bolje nego na mom LG Smart tv-u kupljenom ove godine, tj brze otvara streamove.

Probao sam napraviti update SW-a na mom tv-u, ali mi sistem kaze da imam najnoviji SW.

Je li mozda netko u zadnje vrijeme frisko instalirao Smart IPTV aplikaciju i je li primjetno da brze radi ili je to iskljucivo do kvalitete interneta?

Mislim da imam dobar internet, cca 13 Mbit download i cca 1 Mbit upload, ping 25-30.

E2 receiver potpuno istu listu kao i u tv-u otvara za 1-2 sekunde, znaci nije do liste.

mamba65

Administrator
Uclanis se danas i prvi post odmah saljes Link na tvoj PayIPTV,neka ti bude ovo prva opomena jer PAY SERVERI se BANIRAJU

Ajde , neka mi neko objasni kako da se registrujem na LG660S za IPTV , pokusavao sam na samom tv-eu ali nikako da mi prihvati
pasword , vidim da neko pise da promenim zemlju , i to sam uradio kod mene nema Velika Britanija , ima neke drugorazredne zemlje :Albanija,Madjarska, Letonija , Rumunija , Bugarska,Makedonija,Hrvatska,Bosna, Ceska, Crna Gora,Estonija Litvanija,Poljska,Slovacka
kako to da odradim , poslao sam ovima u LG u Srbiji mail da mi oni objasne kako to da izvedem, ali ako ovde neko zna neka mi objasni.
poozz

Ako nema web-os nista od toga .
Ja imam lg lm649s i isto ima drugorazredne zemlje .Uzmi usb instaliras si smart iptv doniras 5 eur usb gurnes u tv i ubacis iptv listu i gledas.

Ajde i ovde da ti odgovorim , posto sam ti odgovorio na mail
probao sam ja to sa usb ali nikako da instaliram , samo mi otvori neke foldere sa nekim brojevima i nikako da krene instalacija, ili ja to ne umem da odradim , pa bih te zamolio da li ja prvo platim donaciju i na koju stranicu da idem , pa tek onda da instaliram aplikaciju sa usb-ea, i na kojoj stranici da skinem tu aplikaciju , i ako moze malo objasnjenje kako da to odradim
poozz

Resen problem uz pomoc jednog kolege , uspeo sam da se registrujem na LG apps , skinuo aplikaciju SSIPTV , otisao na njihovom sajtu za skidanje liste , editovao sam , ali sam ubacio listu koju mi je poslao kolega i evo ga radi perfektno.
Da opisem ukratko kako se treba registrovati :
Kad vam ponudi u prvom prozoru da upisujete e-mail , vi stavite pod stavkom za ostale znaci da ne uzimate ono sto je u ponudi (gmail.com, Google.com , itd ) vec vasu e-mail adresu od vaseg provajdera
sifru kad upisujete mora biti i slova i brojke od 4-12 , ( ja sam pokusavao samo brojke i nikako nisam mogao da se registrujem)
potvrdite , i bice vam poslata na vas e-mail gde ce te potvrditi registraciju
Nakon toga u gornjem uglu gde je onaj coveculjak bice upisana vasa e-mail adresa
i mozete slobodno da skidate sve aplikacije u ponudi
znaci nema veze sto nije odabrana zemlja Velika Britanija ili neke od zemalja na kojima moze da se skida aplikacija
poozz

Hvala kolega , ispaltio se trud, ja imam ovaj led tv skoro 5 god i tak sam sada poceo da koristim njegove mogucnosti , ali eto nikad nije kasno, ako bilo kome treba moja pomoc tu sam na raspolaganju .
poozz

Za sada to jos nisam trazio , ali vidim da ce mi biti jako potrebno, pored ovoliko dobrih filmova moracu da trazim reenje za titlove, mislim da bi neko trebao odraditi na principu Damir subtitle prevod za IPTV , ali ajde da sacekamo

ima dobra aplikacija Ott player , kad se instalira, a besplatna je , odes samo na internet i registrujes se .preko Pc lako se ubacuje lista i uzivaj!

brkoo

Clan
imam quadro led-32hn90 smart tv probao sam da skinem forkplayer i ssiptv ali nikako ne uspijevam bilo kakav savjet lijepo molim :)

accko

Clan
Hoce li neko da mi pomogne da na Philipsu 40 PFT 6550 gledam IPTV..imam malo iskustva sa time skinuo par playera al nikako da otvorim listu..

Imam instalirane dve:ss-iptv i forkplayer.probao sam i ovu smarttv 7 dana besplatno,posto se placa nisam hteo da nastavim. evo objasnjenja za ,,forkplayer,,: ubaciti rucno ip u tv ovaj 46.36.218.194,posle instalirati aplikaciju ,,Россия ТВ,,(obavezno da je spojeno sa kablom Internet).kada aktiviras ip restartuj tv,otvori aplikaciju ,,Россия ТВ,,.unutra ces videti nekoliko aplikacija ti uzmi onu na vrh sa datumom od 22.10.2014 ,,fork Player 2.5,,.uci unutra ,pa onda plava kockica na dno tv start menu.sada udji na Internet da se registrujes ovde http://obovse.ru/wp-login.php?action=register samo ubaci tvoj nik i email ,a parolu tjs sifru ces dobiti u nastafku aplikacije gde si usao ranije start menu-seting-posle dolazi 12 stavki gde ces ti uci u 11 stavku gde ima ikona od koverte.tu ces sa desne strane videti sifru tjs parolu sa slovima i brojevima sto si dobio.ubaci je na stranici gde si poceo registraciju username-email-parola i aktiviraj to.kada uspes tvo da sredis javi da ti pokazem kako da stavljas svoje liste unutra.
Hallo.Instslirao sam forkplayer i registrirao se na njihovoj stranici. Nazalost ne mogu pronaci zaporku.Mozes li mi objasniti kako da je nadem da bi zavrsio registraciju.I mozes li mi objasniti kako da ubacim nasu listu.Hvala unaprijed