Mamci - Ledoline by zeljko211

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

zeljko211

VIP
06.01.2009
3.671
1.932
0
68
Velika,Slavonsko-pozeska
Pravljenje takozvanih ledolina

Prvo jedno dva dana namocimo kukuruz u vodi pomjesano sa vanili aromom. zatim u plasticnu casu stavimo na dno malo kukuruza.stavimo udicu sa kukuruzom u casu kao na sljedecim slikama.

Sada kada smo stavili udicu sa kukuruzom,nadopunimo casu do kraja sa namocenim kukuruzom kao na sljedecoj slici.

Sada nalijemo vodu i aromu vanilije i stavimo u duboko zamrzavanje. poslje,na ribolovu samo spustimo casu zaledenu u vodu na par sekundi i casa sama ispadne.zatim je spremna za pocetak ribolova,kao sto je na sljedecim slikama.tako bi to trebalo izgledati.bistro.

• Like
Reactions: 1 person

Astonn

<span style="color:#EEAD0E"><b>***Diomond Members*
Clan
28.10.2008
1.282
41
0
45
Bec
Re: ribolov

Pravljenje takozvanih ledolina
Željko ovo ti je odlična stvar, svaka ti čast na ovome. Zasigurno ću primjeniti tvoju taktiku samo imam jedno pitanje. Sve sam skužio samo ne znam kako spajaš onda to na silk ili špagu sa role. Ja imam fiksne sisteme bez predveza i morao bih raspakirati torbu kraj zamrzivača i sa svakog štapa uvući špagu u njega da se kukuruz zaledi. daj mi baci jednu fotku da vidim kako je to spojeno.

K

karabeli

Željko ovo ti je odlična stvar, svaka ti čast na ovome. Zasigurno ću primjeniti tvoju taktiku samo imam jedno pitanje. Sve sam skužio samo ne znam kako spajaš onda to na silk ili špagu sa role. Ja imam fiksne sisteme bez predveza i morao bih raspakirati torbu kraj zamrzivača i sa svakog štapa uvući špagu u njega da se kukuruz zaledi. daj mi baci jednu fotku da vidim kako je to spojeno.
Virbla astonn

zeljko211

VIP
06.01.2009
3.671
1.932
0
68
Velika,Slavonsko-pozeska

Evo Astonn ovako bi to trebalo biti.Nakraju imas olovo i virblu,na koju zakvacis ledolinu.Znaci samo podvez sa udicom i mamcem ide u zamrzivac.Naribolovu ih vadis iz frizidera samo zakvacis na virblu i bacaj,stime da prije skines casu.Evo jos dvije slikice kako to izgleda.

Astonn

<span style="color:#EEAD0E"><b>***Diomond Members*
Clan
28.10.2008
1.282
41
0
45
Bec

He-He ledoline su u zamrzivaču. Danas ću ih isprobati.

bartolo199

Clan
19.03.2013
2
2
0
pozega
idem danas praviti ledoline to mi je prvi put da ih pravim, stari ih pravi stalno ja jos nisam nikako danas sam odlucio da cu napraviti i razmisljam sta da stavim u njih :razmislja: pa sam dosao na ideju da stavim secerac,kokosovo brasno,cimeta,meda,ekstrakt vanilije,sjeme konoplje,psenice i graska stocnog i to sve skuhati i pometati u casice i zaliti tom vodom u kojoj se kuhalo i staviti u zamrzivac. ima da saran :eek:paaaa::eek:paaaa:kad vidi. ako netko ima bolju ideju ili misli da sastojci nisu valjani neka mi kaze da znam. bit cu jako :hvala:

• Like
Reactions: 1 person

zeljko211

VIP
06.01.2009
3.671
1.932
0
68
Velika,Slavonsko-pozeska
Sve ti je dobro ali bih ja bez kokosovog brasna i cimeta izbaci i grasak a ostalo ce biti odlicno i naravno sa cecercem je puno bolje nego sa starim kukuruzom samo sto ces malo vise imati napasti sa bjelom ribom ali i to je ribolov.Kada budes isao na ribolov javi ovdje kakvi su ti rezultati.