Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

Max TV Viasat History i Explorer

meni o oscam dvapi sve radi ok samo mi novu i rtl neotvara kako treba sporo treba 15sec da otvori i kako ide dvapi za nicoledeon na 1w criptoworks kodiranje

commando

New Member
Za oscam isto napravi se prio lista u oscam.dvbapi
I prio lista se pravi za sebe. Ne moze prio lista da radi isto sa mog servera ili sa nekog drugog isto.
Za drugi su mozda drugacije postavke paketa, ima bolje karte primer 09c4 a kod mene 098c ili 1802 a kod mene 1880 ili 11134 a kod mene 32830 itd.
A i prio ne treba pakovati po kanalima vec samo caide, Veliki prio veliki problemi.
Šta ja rekoh, nije svaki server isti da bi pri bio isti za sve. Ali neki bi gotovani sve na gotovo da im se samo podesi.
Mora malo da se procita pocetak.
Da se zna svaki caid i provajder napamet ili ako ne može da se zapamti da se pročita koji je za šta iz channel list.
Mada te glavne sa više caida sto se traži prio je lako zapamtiti.