Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

MAX TV

zeolit

Clan
Problemi sa max tv,tacnije sa HBO hd i par kanala na max-u? Na svim kanalima osim navedenih imam jako dobar prijem signala do 85 pa i 88 procenta,ali na pojedinim kanalima kao sto su HBO hd i pojedini filmski i xx na trenutak pokazuju 90% signala na trenutak 0%. Pokusavao sam sriktati sa motorom ali isto... Da li je problem u samoj anteni ili u pozicioniranju. Gibertini je od 12o sa lnb black inverto.kvalitetniji lnb sa pojacivacem za slabije signale... Da li da pokusam da ponovo podesavam antenu na samom nosacu ili je nesto drugo u pitanju,inace mi na ostalim satelitima pokazuje odlican prijem signala samo je taj problem za sada... Hvala svima unapred...

zeolit

Clan
ljudi,hvala svima ali opet isto!!! Kad je vedro ok je signal je preko 15% a inace padne na 0 a lnb je ok jedan od boljih .orginal je kao kupio ga u u radnji 87eura .znaci nema bolji ali opet isti problem... Interesantno je da je to samo na max ostali su ok a sad zbog par kanala da si razvalim sistem ne ide...

tomav

Clan
Ja sam imao isti problem. U susjednoj sobi bila je baza bežičnog telefona i kada sam preselio bazu sve je proradilo kako treba.

satelit74

Moderator

Kanal M1 je uključen na Max TV Sat na frekvenciji 11512 H 30000,prema nekim izvorima to je onaj Magenta1 promo od HT-a,dok na kingofsatu su napisali da je to ukrajinski muzički kanal m1