MAX TV

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

zeolit

Clan
21.10.2013
41
3
0
49
Problemi sa max tv,tacnije sa HBO hd i par kanala na max-u? Na svim kanalima osim navedenih imam jako dobar prijem signala do 85 pa i 88 procenta,ali na pojedinim kanalima kao sto su HBO hd i pojedini filmski i xx na trenutak pokazuju 90% signala na trenutak 0%. Pokusavao sam sriktati sa motorom ali isto... Da li je problem u samoj anteni ili u pozicioniranju. Gibertini je od 12o sa lnb black inverto.kvalitetniji lnb sa pojacivacem za slabije signale... Da li da pokusam da ponovo podesavam antenu na samom nosacu ili je nesto drugo u pitanju,inace mi na ostalim satelitima pokazuje odlican prijem signala samo je taj problem za sada... Hvala svima unapred...

• Like
Reactions: boris12

asteri

Clan
28.07.2010
12
3
0
isti problem imam i ja, otkad su uparili hbo i ostale filmske kanale max tv-a i vip-a

egog

Clan
07.12.2010
37
7
0
Iskljuci bezicni telefon iz struje pa probaj,on ometa tu frekvenciju na maxtv.

zeolit

Clan
21.10.2013
41
3
0
49
ljudi,hvala svima ali opet isto!!! Kad je vedro ok je signal je preko 15% a inace padne na 0 a lnb je ok jedan od boljih .orginal je kao kupio ga u u radnji 87eura .znaci nema bolji ali opet isti problem... Interesantno je da je to samo na max ostali su ok a sad zbog par kanala da si razvalim sistem ne ide...

tomav

Clan
05.09.2012
4
0
0
Samobor
Ja sam imao isti problem. U susjednoj sobi bila je baza bežičnog telefona i kada sam preselio bazu sve je proradilo kako treba.

satelit74

Moderator
13.09.2010
8.186
852
0

Kanal M1 je uključen na Max TV Sat na frekvenciji 11512 H 30000,prema nekim izvorima to je onaj Magenta1 promo od HT-a,dok na kingofsatu su napisali da je to ukrajinski muzički kanal m1

• Like
Reactions: marko3