Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

MaxTV definitivni kraj ilegali u CS?

colony

Clan
Ako hoce neko da zaradi na csu neka se potrudi da proradi inace nece dobiti mojih novaca za pretplatu. iz tog proizilazi da ce se "potruditi"

Tothem

Clan
Šta ima taj NDS Videoguard da ga je nemoguće ili vrlo teško probiti??? Evo, otkad je Sky IT uveo tu enkripciju više ih se ne može gledati, a isto je s Total TV-om, a po svemu sudeći i MaxTV slijedi ista sudbina.

colony

Clan
mislim da se "dozira" gledanje da bi pojedini zaradili na csu. Uskoro ce biti iznenadjenja siguran sam jer nikad kraja ovim sto nas razveseljavaju dobrom televizijom

Kreuzritter

Forum Friend
Citao sam da je VideoGuard NDS razbijen negdje u americi ali ta dekripcija nikad nije stigla za europu, kako je netko u ovom objavio da su jos krajem 2015te poceli distribuirati iste Kaon resivere kao sto imaju i Vip i Total onda je za ocekivati uparivanje, mada ovi sto ga legalno imaju ocitavaju i dalje Nagra3 kodiranje. Tko ce ga znat, nekad proradi navecer koji kanal ipak ima negdje kartica da je ziva, ali ovakvi su slucajevi bili sa Sky IT i Sky UK, sve slabije i slabije radilo dok nije ugasena zadnja kartica. Posto Arena nece iduce 3 god prenositi Ligu Prvaka onda me nije toliko zao koliko SportKlubova, vrijeme ce pokazati, ali bilo je ocekivati da ce kad tad u uprivanje se ići

Poslednja izmena:

Kreuzritter

Forum Friend
Šta ima taj NDS Videoguard da ga je nemoguće ili vrlo teško probiti??? Evo, otkad je Sky IT uveo tu enkripciju više ih se ne može gledati, a isto je s Total TV-om, a po svemu sudeći i MaxTV slijedi ista sudbina.
To ti je uparivanje kartice sa dekoderom. Znaci id kartice moze samo raditi s navedenim ID dekoderom. Da ja i ti imamo iste uredjaje i kartice i da ih zamjenimo nebi nam radilo dok doticni nebi prilagodili ID, laicki receno broj motora taj i taj moze samo raditi u šasij pod brojem tim i tim

bbf

Clan
Može li preporuka za c*s? Izvinite unaprijed ako je offtopic ali ne vidim gdje drugo pitat?

titanic1

Clan
sve je ovo u najmanju ruku smijesno:coffe:
borba protiv cs??
sjecam se dobro kad je ovdje gdje ja zivim prestao radit sky it u cs(ovdje najbitniji paket)prakticki sve je automatski preslo na iptv,ista stvar se dogada i sa ostalim paketima koji neidu u cs3d_sport

pozdrav svima

Sve je to lijepo, samo što se na iptv nemože mijenjati audio, kao na sat, ispravite me ako griješim, baš ćeš gledat sky it na talijanskom.

vinican

Moderator
a tek sto zaostaje slika dobrih 50 sekundi ili 1 munutu,kad ce gledat utakmice uzivo susjedi ce bacat petarde tebi nista nece bit jasno,tek za minutu kad bude tebi pao gol na iptvu,ces skuzit da bio gol :woot:

Kreuzritter

Forum Friend
a tek sto zaostaje slika dobrih 50 sekundi ili 1 munutu,kad ce gledat utakmice uzivo susjedi ce bacat petarde tebi nista nece bit jasno,tek za minutu kad bude tebi pao gol na iptvu,ces skuzit da bio gol :woot:
hahahah u pravu si tako smo mi gledali europsko. na terasi bilo dvbt signal unutra bio telemachov iptv., sveca ti ivankina oni vani skacu mi sidimo unutra i cudimo se sta je budalama vani kad za pola minute i u nas gol :)

SATmax

LiveBox
Super Moderator
Sve ovisi kako je ustimano i odakle ide stream. Najvise 5 sekundi kasni stream na dobro ustimanom serveru ( nekada ide 2-3 sekunde kasnije ). Testirano i usporedjivano sa DVB-T2 i satelitski signal u ondosu na IPTV.