MaxTV definitivni kraj ilegali u CS?

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

colony

Clan
17.01.2014
57
3
0
49
Ontario
Vazno je da se nesto desava, kao sto sam napisao u nekom starom postu u ovoj temi, ako nema zanimljivosti na satelitu nema ni novca za gospodu sa "linijama"

• Like
Reactions: zboriste33

Kreuzritter

Forum Friend
06.01.2009
481
116
0
Međugorje
Naravno za platit ali po nekoj razumnoj cijeni od 10 eur, ali cijene koji neki traze sad za maxtv liniju od 25 eur nisu normalni jer max originalni u full je 30 eur

• Like
Reactions: dado123

SATmax

LiveBox
Super Moderator
24.01.2011
2.849
3.627
0
LiveBox
Cijenu ne odredjuje krajnji potrosac nego mestar koji zna svoj posao. CS je luxuz i nije nasusno neophodan u svakom kucanstvu. Uostalom postoji u niz zemalja legalna pretplata pa kome je CS skup sa Max TV uzme si modul i uziva.
PS. Svi bi uzivali u plodovima tudjeg znanja, truda, ulozenog vremena, ulozenih novaca, ... ako moze for free. Prosla baba sa kolacima.

Samsung Galaxy A5 - Tapatalk

• Like
Reactions: bica

SATmax

LiveBox
Super Moderator
24.01.2011
2.849
3.627
0
LiveBox
Pa iztacunaj tj. pretvori u € i ispada preko 30€ L paket. Naravno to je samo Max Tv za jednog korisnika i ne moze se dijeliti dalje. Ovdje je rasprava o CS koji sadrzi cca 70 paketa programa sa preko 15000 kanala, dijeljenju Max Tv paketa, ...

Kreuzritter

Forum Friend
06.01.2009
481
116
0
Međugorje
mislim da je polaris cak 7 eur mjesecno ako sam nedavno ispravno dinare pretvorio u euro, maxtv i polaris ok su gledlivi ali tko koristi recimo neke pakete albanske ili bugarske rumunjske, nitko, max se koristi u 90% slucajeva uz sky de, ono ostalo ti je po meni i dobroj vecini negledljivo i nepotrebno ali eto i kao u iptv bitno je da se spominje par tisuca kanala, a nitko ziv ne ukljucuje albanske turske i ostalo. sasvim je dovoljno 150 kanala od tog odbaciti pola na sportske

• Like
Reactions: marko3 and dado123

dado123

Clan
10.12.2009
187
72
0
Pa iztacunaj tj. pretvori u € i ispada preko 30€ L paket. Naravno to je samo Max Tv za jednog korisnika i ne moze se dijeliti dalje. Ovdje je rasprava o CS koji sadrzi cca 70 paketa programa sa preko 15000 kanala, dijeljenju Max Tv paketa, ...

sumljam da radi komplet paket na cs a da ne sjecka sliku

• Like
Reactions: marko3