Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

MaxTV definitivni kraj ilegali u CS?

colony

Clan
Vazno je da se nesto desava, kao sto sam napisao u nekom starom postu u ovoj temi, ako nema zanimljivosti na satelitu nema ni novca za gospodu sa "linijama"

SATmax

Super Moderator
Ponekima je i dalje ostao hobby ali vrijeme, trud, znanje, ulaganje, ... to nije free i to se placa :)

Kreuzritter

Forum Friend
Naravno za platit ali po nekoj razumnoj cijeni od 10 eur, ali cijene koji neki traze sad za maxtv liniju od 25 eur nisu normalni jer max originalni u full je 30 eur

SATmax

Super Moderator
Cijenu ne odredjuje krajnji potrosac nego mestar koji zna svoj posao. CS je luxuz i nije nasusno neophodan u svakom kucanstvu. Uostalom postoji u niz zemalja legalna pretplata pa kome je CS skup sa Max TV uzme si modul i uziva.
PS. Svi bi uzivali u plodovima tudjeg znanja, truda, ulozenog vremena, ulozenih novaca, ... ako moze for free. Prosla baba sa kolacima.

Samsung Galaxy A5 - Tapatalk

SATmax

Super Moderator
Pa iztacunaj tj. pretvori u € i ispada preko 30€ L paket. Naravno to je samo Max Tv za jednog korisnika i ne moze se dijeliti dalje. Ovdje je rasprava o CS koji sadrzi cca 70 paketa programa sa preko 15000 kanala, dijeljenju Max Tv paketa, ...

Kreuzritter

Forum Friend
mislim da je polaris cak 7 eur mjesecno ako sam nedavno ispravno dinare pretvorio u euro, maxtv i polaris ok su gledlivi ali tko koristi recimo neke pakete albanske ili bugarske rumunjske, nitko, max se koristi u 90% slucajeva uz sky de, ono ostalo ti je po meni i dobroj vecini negledljivo i nepotrebno ali eto i kao u iptv bitno je da se spominje par tisuca kanala, a nitko ziv ne ukljucuje albanske turske i ostalo. sasvim je dovoljno 150 kanala od tog odbaciti pola na sportske

dado123

Clan
Pa iztacunaj tj. pretvori u € i ispada preko 30€ L paket. Naravno to je samo Max Tv za jednog korisnika i ne moze se dijeliti dalje. Ovdje je rasprava o CS koji sadrzi cca 70 paketa programa sa preko 15000 kanala, dijeljenju Max Tv paketa, ...

sumljam da radi komplet paket na cs a da ne sjecka sliku