Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

MaxTV definitivni kraj ilegali u CS?

deps

Clan
<<< Strogo zabranjena potraznja i bilo kakva sira diskusija o probijanju ex-yu paketa >>>
izgleda da neko namerno nece da razume neke stvari

Post je bio u skladu s temom.
Ljudi se bore i rukama i nogama da im MaxTV proradi, a kad kod nekoga radi, onda ga Admin POPLJUJE.
U ovoj istoj temi ima mnogo postova u kojim piše da neki kanali rade ali je uklonjen samo moj post.
Očito sam problem JA a ne post.

mamba65

Administrator
Borili se ljudi i sa TotalTV i ostali Provideri koji su sad vec pod kljuc jer se sve javno pisalo,tako ce se ista prica nastavit sa MaxTV!
A ti ako imas neki problem sa odlukom Administracije moze se tvoja zelja lako izpuniti sto trazis!

hehehehehe, Vidiš da sam u pravu, Da li plašiš sve članove ili samo mene?
Pa BOLESTAN NE BIO, ja Ja RAT u BiH prežvio a ti BAN-om hoćeš da uplašiš.....
Ne plaćaš ti mene druže, niti imam bilo kakve koristi od ovoga a vjeruj da bih mnogo mogao pomoci , (kad bih htio).
A ti SAMO UDRI PO BAN-ovima.
Ionako godinama nisam bio ovdje, vjerovatno iz ovih istih razloga, tako da, ako mi ne daš BAN, možda se opet pojavim za koju godinu...
Pozdravi mi bivšeg druga @zeljko62. Da nsam vidio njega, nebih znao gdje sam došao.
I oprosti, zaista nisam znao gdje sam dosao, da sam znao vjerovatno nebih.

p.s.
Nisu se borili. Samo su pisali sve i svašta po forumima.
Sve što ljudi zatvore, ljudi mogu i da otvore, ali za to treba malo više truda a i para.
Rjetki su ti koji su spremni da se upuste u to. Uvijek se čeka da neko drugi sve uradi i onda postavi javo da svi imaju FREE...
Sve se može kad se ljudi sloze....... Samo se rijetko slože.

Uživajte.

U max tv rade ljudi isti kao i svi mi ostali... Dakle sve se zna i sve je jasno! Kad nekom bude u interesu da se to gleda, to ide... Kad ne, zaključa se za minut. Budimo realni...