Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

beli1910

Administrator
Evo konacno stigal cam slot kojeg sam tako dugo ocekivao-dobar potez.

Vise informacija imate ovde:

Kod:
https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/maxtv-sat/cicam
Vise informacija:

Kod:
https://www.hrvatskitelekom.hr/podrska/pitanja-i-odgovori?pitanje=13461103

beli1910

Administrator
Navodno radi na dm 8000 za sada,i postoje detaljne upute.Nisam jih jos videl,al prica se.
Pa stoga smatram da ce raditi u svakom cam slotu.Kazu i da odlicno radi na tv-ima koji imaju slotove i tuner.

beli1910

Administrator
He mene bas interesira 1 druga stvar.
Dobra stvar je da se je izbacil cam slot.
Ali ako malo pogledamo koliko korisnika u Hr posjeduje hd recivere sa utorom za cam slotove.
Mislim da su redki.
Ok ima jih ponesto skuplje recove.al mislim,da je vecina bazirana na clonovima E2 koji u vecini nemaju utor za slot.
Idemo dalje--tu su tv-i nove generacije sa ugrađenim DVB-S2 tunerima--mislim da jih nema u nekom velikom broju u upotrebi.Primjerice da i vec ima 40% stanovnika tv nove generacije-koliko od njih ce se odlucit za varijantu cam-a od tog broja??
Vidjet cemo kaj ce se dogodit u ovoj i sledecoj godini po tom pitanju,al sam mislenja da u danasnje vrjeme krize,ce mnogi odustat od ove ponude,bas iz razloga,jer bi morali uzimat opet na novo tehniku,koja niti nije toliko jeftina,da bi bili u mogucnosti koristit cam slot.
Al jos uvjek ostaje stara opcija sa reciverom

beli1910

Administrator
Ako ima ci slot-onda najverovatnije hoce.
Strpiti se malo da se to sve istestira-bit ce informacija uskoro

bidja

Forum Friend
radi 100%, na tom recu sve radi, jedino se nemogu sitit di mu je slot za ovaj modul

titanic1

Clan
He mene bas interesira 1 druga stvar.
Dobra stvar je da se je izbacil cam slot.
Ali ako malo pogledamo koliko korisnika u Hr posjeduje hd recivere sa utorom za cam slotove.
Mislim da su redki.
Ok ima jih ponesto skuplje recove.al mislim,da je vecina bazirana na clonovima E2 koji u vecini nemaju utor za slot.
Idemo dalje--tu su tv-i nove generacije sa ugrađenim DVB-S2 tunerima--mislim da jih nema u nekom velikom broju u upotrebi.Primjerice da i vec ima 40% stanovnika tv nove generacije-koliko od njih ce se odlucit za varijantu cam-a od tog broja??
Vidjet cemo kaj ce se dogodit u ovoj i sledecoj godini po tom pitanju,al sam mislenja da u danasnje vrjeme krize,ce mnogi odustat od ove ponude,bas iz razloga,jer bi morali uzimat opet na novo tehniku,koja niti nije toliko jeftina,da bi bili u mogucnosti koristit cam slot.
Al jos uvjek ostaje stara opcija sa reciverom
Dobro si ovo rekao:eek:smjeh:Samo se pitam na koju publiku ciljaju,dali u HR ili onu u dijaspori?Ako idu na dijasporu,mislim da je ovo zadnji momenat,posto je iptv vec uzeo maha,konkretno Net Tv.U svakom slucaju,drago mi je...
pozdrav

beli1910

Administrator
Pa neznam-politika ostaje ista-po navodima nema ni cam slota brez hrvatske adrese.Sto je po meni glupost.
Ako su vec izasli sa cam slotom.