Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

beli1910

Administrator
ne posedujem vanzemaljce-jos.
Al kako ga pojedine kolege hvalae,ne iskljucujem mogucnost da vidim sta to nude vanzemaljci-pa makar samo za test.
Cekam goliatha,herkulesa i Ahila da izađu:pivo:

SATmax

LiveBox
Super Moderator
Zbog radi glede globalne ekonomske krize stala prodaja izvanzemaljaca sa E2 1/2. Čekamo na Janeza da poduzme anitglobalne mjere i stari izvanzemaljac ponovo dovede u funkciju kao #1 prijemnik.

Wing39

Clan
Kolege...tema recova je zatvorena al vam mogu reci da Cam modul radi bezprijekorno u VU Duo original...testirano na Opan Pli id VTI

pozdrav svim kolegama na ovom forumu i unaprijd zahvaljujem ako mi neko odgovori na ovo sto cu pitati.kupio sam maxtv na prenosivoj kartici.imam reciver humax pr hd1000 i pokusavao sam sa njime dobiti programe ali nije islo.nikako nisam uspijevao dobiti dovoljno dobar signal da skeniram programe.maksimalno je bilo jacina oko 80 posto,kvaliteta 0.mucio se tjedan dana i odustao.kupio drugi reciver,ovaj puta opticumx100hd sve spojio i odmah dobio dovoljno jak i kvalitetan signal,aktiviro karticu i to sve skupa radi.ali i dalje mi se cini da je humax kvalitetniji i ljepsi reciver sa vise opcija ali i dalje nemogu dobiti kvalitetan signal na njemu.sad me zanima ako neko moze pomoci da me prosvijetli gdje grijesim ili u cemu je problem.hvala.

a jel netko ima kakav popis ili zna
U koji reciver to gurnut naj jeftiniji da radi ta prenosiva kartica
Rodbina bi to kupila, i nosila si u CH
gledao sam malo popis recivera na prejeftino.hr ali nisam skuzio koji reciver ima CI+ utor, piše samo CI slot, osim naravno dreamboxa i vu recivera koji su preko 3000 kn

a za rodbinu koji nemaju takav TV da kartica radi direkt u TV-u izgleda da ču naručit ovaj
Opticum X406p CI HD
Ili ima netko bolji za preporučit ? a okviru tih novaca, 500 kn

odeš u HR, u T.com centar i niko te ništa ne pita ako kupuješ max tv karticu sa CI+ modulom za 1300 kn
Ne treba ti nit osobna.
Aktiviras ju u HR jer moras nazvat 0800 9000 samo da im isčitaš serijski broj kartice, i nakon 1 min radi i tako godinu dana

stelamaris

<span style="color:#CC0000"><b>***DONATOR***</b>
Clan