Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

MAXtv putem satelita na prenosivoj kartici

Ludi Pera

Forum Friend
Ja se baš i ne slažem sa vama u razmišljanju jer meni je Max Tv daleko bolji od VIP-a, i što se mene tiče VIP ne mora nikada niti proraditi ali za Max Tv želim da radi preko cs-a iako imam i orginal Max Tv pretplatu. Volio bih i Total Tv ali to su samo moje želje hehehe. Inače ovo kako sada radi Max Tv je poprilčno negledljivo koliko slika blokira zato se nadam uskoro riješenju tog problema.

Poslednja izmena:

lui123

Clan
pozz svima

ja imam maxtv katicu i modul jel moguce karta bez modula da ide ?
moj box je vu+solo2
sretna nova godina 2014

sabunjar

Clan
odeš u HR, u T.com centar i niko te ništa ne pita ako kupuješ max tv karticu sa CI+ modulom za 1300 kn
Ne treba ti nit osobna.
Aktiviras ju u HR jer moras nazvat 0800 9000 samo da im isčitaš serijski broj kartice, i nakon 1 min radi i tako godinu dana
imali dobrih dusa da u moje ime nazove ovaj gore navedeni broj i nazove da aktiviraju moju max -karticu -naravno prvo kontakt da mogu dati ID od kartice ili sto vec triba .... moze i na pm

josip11

crosatelite umirovljenik
Administrator
Od danas su uvedena nova 3 paketa za CI+ modul uz jednokratnu naknadu kao i do sada sa trajanjem od 12 mjeseci:

S paket --- 1098 kn
(uključuje MAXtv Sat CI+ CAM modul i MAXtv Sat Osnovni paket)
M paket --- 1498 kn
(uključuje MAXtv Sat CI+ CAM modul i MAXtv Sat Osnovni Extra paket)
L paket --- 2998 kn
(uključuje MAXtv Sat CI+ CAM modul i MAXtv Sat Osnovni Extra paketa,HBO&Cinemax paket i Sportski Plus paket)

Samo CI+ CAM modul s pripadajućom karticom -- 372,57 kn

Nije 100% provjereno jer nigdje ne piše za sada, ali ovaj modul se može kupiti kada se uzima novi klasičan postpaid maxtv sat tako da ga se uzme umjesto pace receivera za tu cijenu ili se može samo on naknadno uzeti kod već aktivnog ugovora i koristiti njega umjesto ovog pace receivera, tako da se to isplati sa ovim popustom od 9 mjeseci -50% sada na uo od 24 mjeseca.

Dodali su i opciju za one koji već imaju modul da nakon 12 mjeseci mogu uzimati nove pakete bez cijene modula, to je ova srednja tablica iz cijenika.

Isto tako moguće je uzeti modul i podršku pri instalaciji pa plačati tehničara + antenu još 25kn mjesečno.
https://www.hrvatskitelekom.hr/televizija/maxtv-sat/cicam

Poslednja izmena:

Ludi Pera

Forum Friend
Navodno se mogu na Cam modulu aktivirati osnovni-extra paket sa sportskim ali tada nema nikakvog popusta. Ovo je opcija koja je meni jako zanimljiva jer u tim paketima imam sve što mene zanima.