Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

MAXTV Sat CI+ CAM

beli1910

Administrator
Za sada koliko ja znam radi na dm 7020hd i na dm 8000-ostali testovi se cekaju-saznat ce se ubrzo.ako ne kasnije 15.8.2013,kad imamo ugovorjeno testiranje svih vrsta recivera.Sa cam slotovima.

beli1910

Administrator
Slazem se sa kolegom Ludi pera oko toga.
Sveusvemu svi recovi koji ce biti testirani cemo uvrstiti na spisak,tako da cete sa sigurnoscom moci naruciti max tv cam slot.
Stoga strpljenja do 15.08.2013.

begic0007

Forum Friend
to nije lose...bilo bi dobro da i drugi tako naprave a ne da treba hrpa resivera da bih gledao pakete .
A kako to ide ....kad je max karta uparena sa njihovim resiverom?

beli1910

Administrator
Cam slot je druga prica.
Stos je jer je vec u prodaji,a max tv nije nikakve testove napravil na kojim recovima dela.Za sada dm 7020hd i dm 8000 radi ostalo jos nije testirano.Ne radi na vu+solo2,a verovatno nece ni na vu+duo 2,al valja pocekat,pa da se moze sa sigurnoscom tvrdit za vu+duo 2.
Uostalom imate ovde spisak,kojeg cemo dakako nadgrađivat sa prikupljenim informacijama.

gorann74

Clan
​meni ako neko hoce neka posalje cam slot ja cu testirati na amiko 8840 combo, mora da radi, zasad sve bolje radi nego na svim dm resiverima

SATmax

LiveBox
Super Moderator
Evo i ja se dragovoljno javljam za test samo kupite CAM i kartu i pošaljite :)

Test prijemnika:

- SunRay SR4 sim2.10
- DreamBox 800HD SE sim2.10
- VU+ Solo Clone
- AzBox HD Premium+