Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

Molim Vas za pomoć...

Može li mi netko reći i objasniti kako se mogu i da li se mogu preko svoje skystar 2 kartice spojiti na neki free server, imam antenu okrenutu na eutelsat w2 i ima li koristi od toga svega, pročitao sam ovdje pola foruma pa isprobavao te ovo te ono ali beš mi nešto i nije polazilo za rukom. Mollim vas pomoć, unaprijed hvala :D

Neznam sada baš konkretno za eutelsat w2 ali poveži karticu sa tanjirom instaliraj Technisat drajver za SkyStar2 (ja ne instaliram preko hardwarw driver update wizarda lil device menagera već klasika dvoklin na start.exe i instaliraš i drajver , plejer DVBViewer TE2 i Server4PC ... tako mi ne pravi probleme kasnije prilikom prepoznavanja uređaja i slično.) Onda instaliraj DVBViewer Pro 4.5 ili neki drugi DVB Plejer ja koristim taj .Zatim ubaci vPugin i Hadu ili neki drugi cardsharing plugin/modul i igraj se