Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

*** nStream player - Special edition by jav@ v1.0 ***

ciefp

Channel List Creator
~ ~ ciefpsettings nstream #5 ~ ~
## Lista kanala Enigma2 ##
## nstreamplayerplayer plugin ##
## special edition by java ##

- EX YU
- Vektor linkovi Srbija
- Deciji
- Filmovi SRB titlovi
- Filmovi
- Dokumentarni kanali
- Kanali sa Slovenackim titlovima
- Sport
- Makedonski kanali
- Slovacki kanali
- ORF
- Muzika
- Rumunski kanali - Portal tv
- VOD Filmovi

~ ~ ciefpsettings ~ ~

Prilozi

dobio sam listu al sad bi trebo pokrenut emu rtmpg nemam u res scriptu gdje ga instaliram nikako ga dobit gdje mjenjam emu kako to da rješim

nStream player - Special edition by jav@ v1.0 *** na Open Pli imageu instaliran preko daljinca,restart GUI, pa u USE/BIN rtmpgw atribut 755 i u USR/scripts rtmpgw_cam emu atribut 755 ,preko FTP programa, npr.Winscp u putanju Usr/lib/enigma2/python/plugin/ekstension/nstream player, ubaciti fajl nstream.xml od cipfs 5., i ,,tera,, sve liste

ovako instalirao sam sve dobio sam listu kanala ali u resiveru nemam scriptu ostalo mie jos to neznam gde da ubacim rtmpgw,imam dm 500hd openpli image.moze li mi neko objasniti kako to da sredim.

U Open pli kod mog Dreambox 800 HD PVR, fajl rtmpqw ideu usr/bin, a fajl rtmpqw_cam.emu ide u u usr/script. Najjednostavnije,
ekstenziju ,,enigma2-plugin-extensions-nstreamplayer-special-edition-by-java_1.0_mipsel.ipk sa Win scp ftp programom ubacis u
var/volatile/tmp, pa preko daljinca instaliras u Dreambox, restart GUI, i videces oba gornja dva falja u sekcijama usr/bin, i usr/script.
NAPOMENA za oba fajla dati atribute 755-desni klik na fajl. dole u propertise , upisati 755. Ubaciti na kraju fajl nstream.xml u relaciju usr/enigma2/python/plugin/extensions/nstreamplayer i copu taj nstream.xml fajl, restart GUI i to je sve. Malo komolikovano, ali radi taj IPTV player u pluginsima ili ti dodacima.

neno@1

VIP
nstreamplayer for DM800/800SE/500HD

-deleted dead links & some no more un-updatble links
-updated tv show category links & added some chs
-updated sports chs & live sports
- added more new movies 2013 (the lsat stand, Jack Reacher, Broken City , Java heat ) all r DVD rip HD quality

Prilozi

neno@1

VIP
new nstreamplayer v4.2 ipk solved issue with some live sports streaming link & improved streaming
please delete old v4.1 & install attached ipk
latest xml already in latest nstreamplayer v4.2
- updated tv show category( cpluuus , us chs, hbo movies ,itv, cbc , ontv...etc)
- WWE Extreme Rules ppv 2013 replay link & wwe pro link updated
- updated sports & live sports
- added more HD sports (ORF sports & Skynews)
- updated MTV

note : stream buffer at least 30 sec & some chs r (m3u8) format (eg: cbc , ORF ) may take long depends on ur local ISP speed

@testi thanx for patching

Prilozi

beli1910

Administrator
11-06-2013

nstreamplayer for DM800/800SE/500HD

-updated Tv show links (bbc1,2,3 , itv&itv+ & cpluuus
added more chs(Top movies , Fox HD movies ), indian chs " Zeetv , channel V ,sonymax
-updated jsc live sports , ligtv, goltv , 5chs(ten & star)sports
-Mtv links updated : mtv1 takes 2 min to open "m3u8 format"
-some deaed links deleted
note: some chs may display no pictures & only sounds , just do zap to another stream & back again & it should clear & open

Prilozi

ciefp

Channel List Creator
~ ~ ciefpsettings nstream #6 ~ ~

- Orion
- Vektor linkovi Srbija
- Live
- EX-YU
- M-Kabal
- Srbija
- Hrvatska
- BIH
- Crna Gora
- Slovenija
- Makedonija
- Sport rusija
- Sport

~ ~ ciefpsettings ~ ~

Prilozi

gogiii

Clan
dobar dan
imam jedno pitanje
imam smart tv
instalirao sam na njemu nstreamplayer
video sam preko neta da mogu i tako da se gledaju strimovani kanali
zanima me da li bi ova lista funkcionisala
unapred hvala
pozz

Posto sam novi u svemu ovome, moze li neko detaljno objasnjenje kako da ovo instaliram na dm 800 hd pvr. Sve sam citao ali mi nije jasno, a ako nekome nije tesko da objasni. Hvala.

ciefp

Channel List Creator
~ ~ ciefpsettings nstream #7 ~ ~

- Dream-Sat.info
- Hayat
- BIH
- EXYU
- RTL SADA "nunomar"
- RTL SADA - Filmovi "nunomar"