Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

- NytroBox NB-Sw-i

beli1910

Administrator
- NytroBox NB-4001T USB
- Nytrobox NB-4001T Scart Stick USB
- TV MAX 2010 T USB

- Poboljšan EPG,
- Brže učitavanje i inicijalizacija memorijskih uređaja,
- Ispravljene sitne greškice na podnaslovima kod reprodukcije divx-a,...

beli1910

Administrator
Novi softver NB4001TUSB_p5161_1706
17.06.2010.

Poboljšanja:

- AC3 na SPDIF izlazu trebao bi ponovno raditi
- Poboljšana podrška za divx-e (neki filmovi koji su radili na starijim
verzijama SW, a na novim verzijama nisu, sada ponovno rade)

beli1910

Administrator
Softver NB-4001T bez loopa
17.06.2010.

Poboljšanja:

- AC3 na SPDIF izlazu trebao bi ponovno raditi ( preko skarta ne radi )
- Poboljšana podrška za divx-e (neki filmovi koji su radili na starijim
verzijama SW, a na novim verzijama nisu, sada ponovno rade)

beli1910

Administrator
NytroBox NB-4001T USB
SW p5-165 s loopom
25. 09. 2010.

Novosti:

<Moji Filmovi> tj. Gledanje divx-a
Tipka [<--PR] : Uključuje i isključuje ponavljanje video klipova u izabranoj mapi:
- Ako imate više avi datoteka u istoj mapi, po završetku jedne, automatski kreće druga, a ako je samo jedna avi datoteka, ona se po završetku ponavlja ispočetka. Idelano ako imate kraće filmiće (crtići, glazba,..)

Aspect Ratio (16:9 / 4:3) koji podesite u TV Postavkama izbornika, od sada se odnosi i na divx... Za one koji imaju 4:3 TV, a avi u 16:9 formatu!!! Napokon normalna slika na filmovima s USB-a!!!

TELETEKST - s obzirom da se ne može povećati veličina teleteksta na cijeli ekran, tipkom [INFO] možete povećati veličinu slova

Prilozi

- NytroBox NB-4001T USB
- Nytrobox NB-4001T Scart Stick USB
- TV MAX 2010 T USB

- Poboljšan EPG,
- Brže učitavanje i inicijalizacija memorijskih uređaja,
- Ispravljene sitne greškice na podnaslovima kod reprodukcije divx-a,...
U uputama piše da ovaj SW radi samo sa NB-4001T modelima, međutim ja imam TV-Max 2010 T USB. Hoće li ovaj SW raditi (pošto vidim da ste naveli tri različita modela u postu)?

pjotor

Clan
Dali će u budučnosti biti moguće gledanje filmova sa drugim formatom? npr. *.mkv na NB-4001T USB modelima

tataos@

Forum Friend
imam zamolbu ako netko može postaviti software P5161 za nytrobox nb 4001 T USB. ovaj zadnji mi ne otvara divixe ili sam nešto pogriješio prilikom ubacivanja ovoga zadnjeg.