Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

octagon 1008 e2 ddamir

dsola3

Clan
molim pomoć ko zna instalirao sam e2 na koalu hd i radi mi dobro ali nikako nemogu ddamir pokrenut ruši mi enigmu,inaće prcesor je sh4 a stavio sam e2 aaf 2011

Felitz

VIP
Skini sa zvanicne stranice verziju 3.09 za sh4 procesor pa instaliraj....poslije toga pokreni i radi update sa tipkom "0" na daljincu sve do verzije 3.27 i to je to....

dsola3

Clan
e drug jesam ali mi rusi enigmu kad ju pokrenem malo sam ćitao po forumima da koala hd baš ima problem sa tim i brisao sam folder i opet isto stavi u temp i pokrenem e sad bi te pitao jel znas kako da obrisem sa pytijem ddsub jer mi neda pa da probam opet hvala,i znam moj je OE 1.6 payton 2.6 sh4

dsola3

Clan
rijesio sam problem pludin pyo prepravio u pyc u var/etc dodao ddsub folder i evo sa nola tri put podigao update dd i sad radi