Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

Pink 16e DVB-S2

pipkok

Clan
Moja antena je 100cm i ne ovisi signal o nicemu. Sam skoci na 9.5 db, a nakon sat ili dan ili minot na 5.5 ili 00. Morao bi postojati neki nacin za stabilizirati signal. Pojacalo ne funkcionira, a nemogu na balkon staviti antenu od 3m. Nije da nesto gledam na pinku iako ima poneki dobar film, ali nervira sto se nevidi kao svi normalni programi

Moja antena je 100cm i ne ovisi signal o nicemu. Sam skoci na 9.5 db, a nakon sat ili dan ili minot na 5.5 ili 00. Morao bi postojati neki nacin za stabilizirati signal. Pojacalo ne funkcionira, a nemogu na balkon staviti antenu od 3m. Nije da nesto gledam na pinku iako ima poneki dobar film, ali nervira sto se nevidi kao svi normalni programi
Pink paket kanala na eutel-u se moze hvatati, ali sve zavisi dje se nalazis, inace nepokusavaj sa antenom manjom od 90 cm, i naravno da je dobro podesena.

s_dejan

Clan
kod mene od kada je kisa skoro da ga nemam a nikada nisam imao problema gledao sam neki dan tanjir 98 cm neznam dali se isplati uzeti ili da trazim jos veci sta mislite vi?

vucina

Clan
meni nije jasno zašto postoje toliki problemi sa njihovim signalom?šta su oni toliko nesposobni da taj signal pojačaju ili to jednostavno ne žele? jer koliko sam ja do sada primjetio na svim uobičajenim satelitima (astra,hotbird,eutelsat,thor itd.) od svih programa jedino sa njihovim signalom postoji problem čim je malo lošije vrijeme

meni nije jasno zašto postoje toliki problemi sa njihovim signalom?šta su oni toliko nesposobni da taj signal pojačaju ili to jednostavno ne žele? jer koliko sam ja do sada primjetio na svim uobičajenim satelitima (astra,hotbird,eutelsat,thor itd.) od svih programa jedino sa njihovim signalom postoji problem čim je malo lošije vrijeme
zato sto je signal namijenjen za distribuciji kablovskim korisnicima, kad bude namijenjen za distribucije sat korisnicima bice signal veci.

bidja

Forum Friend
nije nego zato sta je taj satelit (pozicija) u totalnom kurcu. Onaj stari je bija duplo bolji
Zasto signal na HRTu varira od 90% do 55%?

nije nego zato sta je taj satelit (pozicija) u totalnom kurcu. Onaj stari je bija duplo bolji
Zasto signal na HRTu varira od 90% do 55%?
Najvjerojatnije je problem u snazi odašiljanja (OIV) Sljeme.
Testitano je preko antene Triax 110 i po lošem vremenu, rok testa u 30 minuta i promjena sa 7.1 na 10.6dB.
U večernjim satima signal naraste a ujutru pada čak za 3 do 3.5dB.

Poslednja izmena:
Et nasao sam tanjir 115cm za 20 km i kupio Inverto lnb izgleda pogresan http://www.pik.ba/artikal/10939820/inverto-black-eco/ koji sad prodajem,sa njim navece imam dobar signal koji varira sa 10 do 35% ali ne stopa a po danu nista.Pa me zanima da li je ovo taj lnb sto trebam kupiti http://www.pik.ba/artikal/8945623/lnb-inverto-black-0-2db/ hvala unapred
Da taj imam i ja i preporučio mi ga prijatelj Beli1910....odlično radi pogotovo 16e, 0.8w canal digital, 7.0w i 4.8e. Odlično, pogotovo sa tom antenom 115cm;)
http://www.prejeftino.com/opisproizvoda.php?id=892

signal na pinku kod mene antena 80*90 signal mi bude i 605 varira danas mi pao do 0 to je sve do njih pa evo sda varira 20 35 44 sve je to do njih nekada bude svrseno nekada smanje skroz nekada nestane nema nikako

mixix

Moderator
Da li ima neko problema sa signalom na pinkovim kanalima na frekvenciji 11151 v? danas nema ceo dan signal na navedenoj frekvenciji