Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

Pomoc pocetnik

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

amir25

Clan
Potrebna mi je pomoc kod Amiko Allien SHD 8900 nemogu nikako da instaliram daljinski sve sam probo i mjenjo enigme i sve ubacivo neke plugine al opet neide
znam da ste ovo pitanje imali dosta cesto al stavrno neznam sta da radim vise sa ovim resiverom jos koji sat zajebancije sa njim i ide kroz prozor ako neproradi

Radio je dvije sedmice sasvim normalno i odjednom stao nisam nista mjenjo daljinski sam probo na drugom resiveru radi bez preoblema al na mom nece

Na njemu je trenutno OpenAR-P_OE2.0_21012013

Imal neko da mi moze pomoc stvarno sam gotov poludio

Unaprijed se zahvaljujem

bidja

Forum Friend
Potrebna mi je pomoc kod Amiko Allien SHD 8900 nemogu nikako da instaliram daljinski sve sam probo i mjenjo enigme i sve ubacivo neke plugine al opet neide
znam da ste ovo pitanje imali dosta cesto al stavrno neznam sta da radim vise sa ovim resiverom jos koji sat zajebancije sa njim i ide kroz prozor ako neproradi

Radio je dvije sedmice sasvim normalno i odjednom stao nisam nista mjenjo daljinski sam probo na drugom resiveru radi bez preoblema al na mom nece

Na njemu je trenutno OpenAR-P_OE2.0_21012013

Imal neko da mi moze pomoc stvarno sam gotov poludio

Unaprijed se zahvaljujem
Ma di ces ga bacit to je odlican rec sigurno ti nesto krivo radis, jer rec je super.
Ja ti nazalost ne mogu pomoc(jedino da ti kazem da ga tresnes o zid, umisto da ga bacis kroz prozor), al sigurno ce se javit neko ko zna. Naravno i za druge probleme koje ces imat nakon sta toga rijesis.

amir25

Clan
Ubacujem preko usb ni na spark neradi na njemu je bio resiver kad je stao daljinski al mi je cudno kupljen je 2 januara nemoguce da je samo tek tako crko

amir25

Clan
Evo i to sam uradio al i to nepomaze kad je upaljen neradi nista opet a kad je ugasen resiver mogu ga upalit daljinskim znaci da IR nije al sta je to je pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.