Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

Pomoc za ovaj resiver "Medialink Black Panther HD 1 Card 1 CI+"

sabix

Clan
Kupio sam ovaj resiver i uspio sam skontati kako radi cs, ali nemogu da koristim ove app i optv jer mi trazi pinkod probao sam sa 0000 ali ne ide pa ako ima negdje vise informacija i objasnjenja vezano za resiver ove vrste pisite.Znaci Koji software ide u njega i kako se liste ubacuju itd.

Hvala unaprijed

vinican

Moderator
Kupio sam ovaj resiver i uspio sam skontati kako radi cs, ali nemogu da koristim ove app i optv jer mi trazi pinkod probao sam sa 0000 ali ne ide pa ako ima negdje vise informacija i objasnjenja vezano za resiver ove vrste pisite.Znaci Koji software ide u njega i kako se liste ubacuju itd.

Hvala unaprijed
a liste bi mozda morale ic od e2 od dreama sa dream setom pokusaj,a za sw nebi znao

sabix

Clan
Pozz
imam problem sa ovim gore navedenim resiverom iskace mi CS i moram svaki put da resetujem linije da li neko zna sta je u pitanju

pozdrav, to je mana kod tih resivera,i kod mene je bio isti problem nema nikakve veze sa davaocem...pozzzz
a sto se tice iptv radi solidno i treba ti m3u lista

sabix

Clan
pozdrav, to je mana kod tih resivera,i kod mene je bio isti problem nema nikakve veze sa davaocem...pozzzz
a sto se tice iptv radi solidno i treba ti m3u lista
ok hvala za odgovor samo jos jedno da pitam Koji je image najbolji za ovaj resiver posto vidim da poznajes problematiku i dali ga mozes staviti ovdje za skidanje.
Hvala jos jednom

Pitanje
ML BP combo koristim za kablovksu i sat ali imam problem pri sat CS. na kablovkosj CS radio kako treba ali na sat zipnje tj. samo stane i nece da radi vise. moram uci u menu i nertwork install pod status i promjenim Protocol version tj, cccam sa 2.3.0 na 2.1.4 i pocne raditi ali vrlo brzo opet se desi i moram ponovo ispocetka.
kao da kad zakoci kanal na CS izgubi konekciju i nista se nedesava dok se cccam ne promjeni i update pritisne
Znaci to se desava na SAT CS ali ne i na kabloskoj CS
Znali ko u cemu je problem ????
Update sam box tako da mu je ovo specifikacije verzije:
Model name: HCK 2card Combo
Hardware version: V 1.00
Software version: V 1.360
DB version: V 1.01
Boot version: V 1.09
Svaka pomoc i predlozi dobrodosli
Da nije do Boot verzije posto sam vidio ovdje da ima bootsoftware 1.29g!!?? neko sto ima ovakav box ili zna molim da se javi radi pomoci, hvala

sabix
a jeli i ti imas isti reciver ? ili koji ti imas model?
U mene je model:
Medialink Black Phanter 2Card COMBO
S2+CableHD+T2+IPTV

Samo je cudno sto na kablovskom CS radi dobro nema tih prtekida, jedino objasnjenje je da kablovska CS ne trza tj. ne zastaje kako sto satelitska CS radi tj. koci pa nece sam da se pokrene cccam, mora se mjenjati verzija cccam i resetovati da bi ponovo radio.
Nekad radi 2min, nekad 5 , 10, 15 min zavisi koji satelitiski kanal gledam

Ali znam da model Medialink BlackPhanter FTA Premium satelit sto ne prodaje vise radi dobro nema ovaj problem sto ima ovaj gorenavedeni model
ML BP Premium.jpg images4UVOTXFA.jpg

Sad je izasao novi model umjesto ovoga MediaLink Black Panther FTA Premium Magic
magic1.jpg magic2.jpg
I njega sam imao kratko probao ali ni on nije radio kako treba stano prekidi pa sam zato zamjenio za ovaj COMBO

sabix

Clan
Model name: HCK CI Combo
Hardvare version: V 1.00
Software Version: V 1.358
DB version: V 1.01
Software date: feb.2.2015
Boot Version: V 1.09

I kako se ustvari boot version moze promjeniti.

nije isti model u Tebe je sa jednom karticom kod mene s dvije... ali izlgelda to nema veze
neznam kako se moze promjeniti ni na koju ni gdje skinuti ..izgleda nerade kako treba

pozzz,nema veze koji model resivera probao sam ih sve,i uvek isto,jedino sto sam primetio,kod mog rodjaka radi bez problema,ali mu davaoc ima samo jednu karticu u serveru.