Popravak Samsung 9500 tunera-video

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

beli1910

Administrator
21.02.2009
11.931
14.321
0
Sevnica-Slovenia
Popravak Samsung 9500 tunera

Poznata mana s Samsungovim tunerom, koji radi isušivanja elektrolita u elektrolitskim kondenzatorima prouzroćeni prevelikom temperaturom u tuneru i na ploći tunera, za posljedicu imaju prije ili kasnije, otkazivanju tunera. Prije ili kasnije shvatite kao neminovnost koju nemožete izbjeć, ako ne poduzmete na vrijeme sanaciju problema, a to je prvi znakovi kockanja slike, isto tako bez obzira dali ste problem primjetili, promjenite elektrolite na vrijeme, da bi Samsung vjerno služio barem još toliko ko do sad

[video=youtube;VRoBt53NOqQ]http://www.youtube.com/watch?v=VRoBt53NOqQ&feature=player_embedded#![/video]

Velika zahvala kolegi @BeBI-Koji nam je omogucijo video-Hvala majstore!!

Poslednja izmena:
  • Like
Reactions: 1 person

ivan ninic

Clan
27.01.2015
7
1
0
45
sibenik
Evo ako itko ima u memoriji informacije o ovom starom uređaju.
Poceli su se "kockati "svi kanali i promijenim kondezatore po uputama(vec sam to radio na isto aparatu i prije) ali nakon i promjene elektrolita kockanje se nastavilo.Jel netko ima ideju sta bi moglo biti?

Unaprijed hvala

ivan ninic

Clan
27.01.2015
7
1
0
45
sibenik
Jel? :( Ja sam bio uvjeren da jest problem u tuneru al ta da se elektroliti istrose i zamjenom se rijesi taj problem,sta bi u stvari znacilo to da je elektrolite trebalo preventivno promijenit..jer zbog njegovih mana nastrada vjv nesto drugo..vjv onaj integrirani u tuneru...