Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

problem kod liste kanala

pozdrav svima,imam jedan mali problem i nikako da resim u v zero imam open black hole 1.0 ubaci sam list kanala ciefp e2-68e-30w i sve radi super osim hd kanala gde mi pise da podesim tjuner tacnije "chek tuner configuration" to pokusavam da namestim ali mi nikako ne ide,kada ubacim bilo koju drugu listu rade mi hd kanali,uopste ne znam sta je problem.. uvek sam koristio liste od cief ali sada me zezaju hd kanali.. unaprd hvala

pajta

Clan
ubaci listu sa programom eSettings+..Znači prvo ubaci bilo koju drugu,a zatim ciefp listu.Problem postoji na open black hole 1.0 i na openvix 5.0

ovaj program me nesto zeza,nece da ucita listu,gresku mi nek izbacuje.. probacu jos koji put ako ne uspe instaliracu drugi image. hvalaa