Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

Promjena nadimka/username

beli1910

Administrator
Ajde dudo ohladi se malo.svaki user koji odabere nick to pazljivo radi sa namjenom da istog koristi.jer nije obicaj menjati nick ko baba gace.nick ti je menjan 2 puta u 7 dana stoga ne vidim razlog negodovanju i postavljanju ultimata.Ovde podrzavam mislenje kolege mambe.

Postovanje...

Pitao sam moderatora u delu stripovi, da mi se promeni nick, u nick koji koristim kada obradim strip, a velika vecina stripova koja ce uskoro biti okacena je obradjena od strane moje malenkosti... Pa ako moze.... da se moj nick promeni u Magicni Vetar..... Hvala unapred...

P.S. Crosatelit je uz jos jedan forum, da ga sada ne reklamiram, jedino mesto gde kacim svoje obrade, (naravno uz matican forum koji se bavi iskljucivo stripovima) plus okacicu i radove svoje ekipe koja radi scanlacije... preko 5oo ih imamo..... tako da bice stripova.... :) Veliki pozz za sve....