Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

sky box lista kanala

suca

Uploader
Lista programa za SkyBox F3 Full HD 1080p
sa osvjezenim TP-om prijoriteti ex-yu kanali, treba doraditi favorite

Prilozi

zvonko67

New Member
[h=3]SKYBOX F3 nova lista kanala 18.07.2013.[/h] Evo jedna nova i svježa lista koju sam sam napravio skenirajući sve transpordere s najgledanijim programima s navedenih satelita tako da su poredani prvo svi HD kanali po redu (sport, filmovi, dokumentarci, muzika), a onda istim tim redoslijedom su poredani SD kanali.
Postoje i neki favoriti koji su tu ostali takvi kakavi jesu od kolege koji je imao exyu listu, i ona mi je bila osnova na kojoj sam pravio ovu listu.
Možda nkad uredim i favorite.
Nadam se da će vam ova lista koristiti

Prilozi

zvonko67

New Member
Lista Inet hd f3 aggiornata_

Top Italia Cinema Sport TvSat Ragazzi Sky Italia Cultura Alta definizione Musica Intrattenimento Italiani Notizie Generalisti Others Adulti Austria sat Sky Deutscheland HD-Deutscheland Canal+Espana CanalSat France Canal Digital Cyfra+ Cyfrowy Polsat Nova Mtv Sky Italia Eurosport Mtv austria Al Jazeera Sport By rexy

Prilozi

suca

Uploader
Channel List (MEO, ZON and Canal +)

With the HD channel BENFICA

Works on the following models:
• Skybox F3;
• Skybox F5;
• Skybox M3;
• Openbox X3;
• Openbox S9;
• Openbox S10;