Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

SkyStar 2

X-NET

Clan
Odg: SkyStar 2

Jeli vi imate problema kad prebacujete s jednog na drugi program, kad mjenjam programe izbaci me iz progdvb-a i moram ga opet pokrenuti, jeli postoji za to rjesenje?

mix

<span style="color:#EEAD0E"><b>***Diomond Members*
Clan

OK, malo kasnim sa odgovorom jer nisam baš pregledavao ovu temu. Kad prebacuješ s jednog kanala na drugi pretisni tipku stop kod linije za TimeShift. Meni se to dogac‘alo prije, ali kad stisneš stop i prebaciš na drugi kanal nece te izbaciti. ;)

mix

<span style="color:#EEAD0E"><b>***Diomond Members*
Clan

Meni radi perfektno! ;D

sandokan

Clan

hm,taj mi je error stvarno nepoznat..moj ti je prijedlog da staviš u plugins samo v_plug,sa njim radi sve,i onda ubacuješ v_keys..a ustvari,sa v_plugom imaš AU i za TPS i D+..ubaciš greenbutton za pregled premierinih sub kanala,MD teletekst,i to ti je ono osnovno,,sa IGIjem ubaciš titl i to je to ;)

magier

Clan

Ja kad instaliram drivere i upalim PC zaledi mi se nemogu nis raditi, moram ga resetirati i u safe modu deinstalirati drivere da bi mogo ponovno koristiti PC zna li mozda tko do cega je to. Oko toga se vec nekoliko mjeseci mucim. Probo sam i sa novim driverima i ProgDVB i opet isto :(.

tata

Clan

Treba promijeniti verziju progdvb-a.Neke ne rade uredno a ona
koja se pokaže dobra ne mijenja se bez velike potrebe.

Ma recite vi meni kako da gledam hrvatske titlove na kanalima koji ih imaju, recimo na DIGI TV , kako to napraviti?????