Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

SS2 i CS

anand

New Member
pozdrav
Imam SS2 karticu i C liniju i AltDVb program 2.2 .Kako napravit CS da ide na njemu i preko cega (ako mogu i download linkovi )?
Kako ide CS na SS2 lična Vasa iskustva .
Hvala

Mozel da readi preko nekog dobrog plugina ..Procito sam onaj Vas tutorijal nista nisam skonto.

macro

Administrator
Kao prvo trebate plugin Hadu. Njega cete moci skinuti u nasoj download sekciji
Naime plugin hadu se sastoji od dva file-a, Hadu.dll i Hadu.cfg.
Obadva file-a kopirajte u plugin folder vasega player-a
Kada smo uradili to onda prelazimo na uredjivanje linije koju smo predhodno od nekoga dobili
U file-u Hadu.cfg cemo pronaci liniju Server:Cccam ………. linija ………… kao sto vidite na slici dole
i dobivene podatke cemo unijeti na to mjesto sljedecim redosljedom

Crvena – Host
Zelena – Port
Crna – Username
Plava – Password
Kada smo to zavrsili onda save i to je to.
Pokrenemo player i u folderu plugin bi trebao da se pojavi Hadu, aktiviramo ga a stanje linije mozemo pratiti pod sekcijom monitor.

Poslednja izmena:

anand

New Member
Hvala ...donwlodovo sam HADU..podesio sam sve kako si objasnio ..međutim nije mi prepoznao liniju..
Uzeo sam jednu free liniju da ne bi postavljao svoju da vidis jel ovako treba ..Koristim AltDVB 2.2..nego Macro kako radi CS na SS2??? Štopal?Kolko mu treba da otvori kanale??
Evo slike vidi sta je problem:

anand

New Member
FREE linija..mozel ovako ??? jesam li pravilno unio ??...pravi oblik linije je ovaki: C: vps.star7-dz.com 12000 free173 D6DD1134

anand

New Member
na netu!! u cemu je problem sto mi nista ne prepoznaje linija radi!!! ja testiro na FAUSTU ???
mozda nisam dobro unio??
POmagaj

anand

New Member
napravio sam to samo ne mogu da rade kanali otvori ih jedno 3 sekunde i nestane slike...jedino HAYAT na 16 E radi stabilno nikako ne staje ..send ECM recived DCW i tako stalno za HAYAT....samo on radi normalno..
pokuso NOVU na thoru pise SEND ECM ....WAITING ANSWER ...RECIVED DCW..otvori kanal jedno 3 sekunde traje...i onda stane pa pise SEND ECM...TIMEOUT..i nikako ne moze vise da otvori..
Znas li rijesenje nije moguce da ovako staje a HAYAT radi perfektno??????????

Pozdrav svima
Da li je iko resio probleme na SS2 HS2 karticama sa CS
i trzanjem slike na skoro svim HD kanalima.

Ja sam probao nekoliko linija u zadnjih 3 meseca i na svima je ista stvar.
Slike cak trzne i na SD kanalima na Sky-evima.
Radi se o jeftinijim serverima do 10Eur mesecno.

Ne bi rekao da je problem do mene primer do napajanja 500W ili Intel I3 konfiguracije.

Pre bi rekao da je problem do samog CS koji ne radi dobro na Sky Star 2 HD2 karticama.

Dodje mi da je izvadim iz PC i stavim u fioku da ceka bolja vremena.
Koristim i DreamBox 500C kineza
a nameravam da uzmem Dreama 800HD isto Klona ima ga ovde za 165Eura.
ali prvo na probu da vidim hoce li i kod njih trzati slika na HD Kanalima.

[lang=en]dali ima neko da mi pomogne u vezi sky star 2 kartice ako ima nekoga.[/lang]

[lang=en]pozdrav svima na forumu dali ima neko vremena da mi pomogne oko ss2 kartice[/lang]

Ovako izgleda najprostije podešavanje za jednu liniju u Hadu-u :

[Serv_1Server]
Server=CCCam:123.123.123.123:12000:0:username:password
Active=1

Lost

Clan
Pozdrav ljudi.Ako moze mala pomoc?Instalirao sam ss2 karticu i sve radi ok,antena je okrenuta na satelit koji hvata total tv ali mi nije jasno kada preskeniram kanale nigdej nema totala pa ako moze pomoc oko toga?Trebao bih ovih dana da uzmem cs.Ako je tema na pogresnom mjestu otvorena izvinjavam se i hvala na pomoci.

macro

Administrator
na tom satelitu je signal jako slab treba bolje namjestit antenu ubaci gotovu listu za sada se nebi zamaro sa totalom jer ionako ne radi u cs

Lost

Clan
E to nisam znao da cs ne radi na totalu vise.Sta mi onda predlazete gdje da okrenem antenu na koji satelit i sta da ganjam?Danas kada sam preskenirao kanale ima pink paket i to je to i svi su zakljucani osim par radio stanica.Sad ni sam ne znam sta da uradim da mogu nesto gledati.Ako moze savjet recite.I jos samo gdje se ima skinuti ta lista kanala?Hvala na pomoci drustvo