Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

SSL-a 84 /sim201

Kobra111

In Memoriam
Clan
new dm800 sim2 ssl 84b

sim2 just released the new secondstage loader ssl-84b
with this new ssl the user will be able to use original drivers 9-11-2011 without modification or adding old files
the new ssl is used only with drivers 9-11-2011 and is incompatible with old drivers
advice to use only the patched images with new ssl84b and with original drivers 9-11-2011 and they will be available soon in sim2 dm800 images section

attached files for nfi and bin versions , ipk version will follow

Prilozi

fordinjo

Clan
new dm800 sim2 ssl 84b

sim2 just released the new secondstage loader ssl-84b
with this new ssl the user will be able to use original drivers 9-11-2011 without modification or adding old files
the new ssl is used only with drivers 9-11-2011 and is incompatible with old drivers
advice to use only the patched images with new ssl84b and with original drivers 9-11-2011 and they will be available soon in sim2 dm800 images section

attached files for nfi and bin versions , ipk version will follow
Evo mene opet juka jarane,probao sam ovaj file da skinem medzutim kaze mi da je file neispravan,imas li kakav drugi,i uisput ako ti nije tesko ukratko mi napisi kako najlakse da ga ubacim u moj dream,hvala unaprijed.

josip11

crosatelite umirovljenik
Administrator
file je ispravan 100%
u dm500hd ferari ssl se ubacuje kao image,znači poslje fleshovanja resivera sa dremup ili webom ubacuješ ovaj ssl (na isti način kako si ubacio i image)

fordinjo

Clan
file je ispravan 100%
u dm500hd ferari ssl se ubacuje kao image,znači poslje fleshovanja resivera sa dremup ili webom ubacuješ ovaj ssl (na isti način kako si ubacio i image)
Hvala Josipe na brzom odgovoru,ali u mene je dm800hd i 2.01 a kad hocu da ovaj fail otvorim kod mene javlja na kompjuteru da je greska u mapi i da ne mogu da dovnlodujem ovaj file.

josip11

crosatelite umirovljenik
Administrator
što koristiš od internet preglenika?
probaj sa drugim mozzila,IE
ili ti antivrus nedozvaljava?

beli1910

Administrator
Da preko browsera
Ugasis dm iz struje:Drzis na tipki dok ti ne ispise ip adresu.Poslje tu ip adresu uutipkas u browser i ubacis ssl.Na isti princip kao i image.