Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

Test servera(samo za kolege koji imaju liniju od valerie)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

valerie

Forum Friend
Dobar dan svima ne znam da li smijem ovdije otvoriti novu temu za servera oprostite ako ne smijem

ovu temu sam otvorila da pojedinci davaju informacije ok servera kako radi ili dali ima freez stabilnosti

Molila bih clanove koji koriste moj server da svaki tijedan davaji informacije oko mog asrevra

Oni koji ne postuju uvijete brisem cline

hvala svima

server je aktiviran slucajno ako ne koristite server automatski vas izabcuje iz servera

samo osobe koje koriste cccam 2.1.3 ili 2.1.4

Poslednja izmena od urednika:

valerie

Forum Friend
neki su me pitali koje programe otvara sevrer nisam napisala sve evo neke pakete
Digital+es bit ce sreden u par sati trenutno ne radi

HRT
DIGI TV CRO SCR RUM....ETC
SKY.DE
SKY.UK
SKY.IT
KABELKIOSK SA PINK PLUS
POLJSKE PROGRAME
SVE XXX CHANELS
DIGITURK
BULCRYPT
CANAL+NL
CANALSAT FR
BIS TV
TNT SAT
JSC
NOVA TV
CANAL+NORVEG
MTV
Tivusat Italia
Srg Swiss HD
platforma hd.
focussat(UPC Ro) thor0.8 caid 0b02- family
Tring
full viasat nordic & canal digital family pack
Digialb full
SateliteBG 23.5
ABSAT + ORANGE TV
FOCUSSAT RO 0.8W
Cyfra,Platforma
Nova TV NOT FULL
Astra 3B @ 23.5°East.SatelliteBG
Digi TV hungarian
upc directfull hd
Viasat 4.8e
Fransat
ADD
OSN
ORF Digital
HD+
TV Vlaanderen
ART

borko1

Clan
po vama znaci skoro svi paketi rade ?
Ja pitam sta ne radi osim total-a, MaxTV-a i recimo VIASATa na 4.8E ?

valerie

Forum Friend
List of banned IP Addresses netko zeli da se ukopca iz Columbus (US) u moj srver vidim da ip adrese nisu vase cudno za vas dvojcu vidim da ista osoba se zeli ukopcati u server
staro_capar
moke

risn92

Clan
Pozdrav ja sam zadovoljan sa linijom, kod mene se ne smrzava slika ali malo sporije otvara neke programe to je valjda zbog pinga ,sve su svemu zadovoljan sam.

Valeria ako mmoze i meni jedna linija vec koristim na djuri ali bih zeleo i tvojoju da probam.Hfala unaprjede

valerie

Forum Friend
ljudi ja neznam dali vi citete sto vam se pise na stranicama mislim da je ljepo bilo obijsnjeno da clinija je samo za osobe koje nemju local i cliniju
mislim da nije potrebno da vam dajem ako vec imate cliniju

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.