Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

Upute i pitanja za instalaciju Technisat SkyStar 2

sandokan

Clan
Odg: Upute i pitanja za instalaciju Technisat SkyStar 2

i ubaciti još zadnji v_plug,takoc‘er raspakirati u plugins ;)

mix

<span style="color:#EEAD0E"><b>***Diomond Members*
Clan
Odg: Upute i pitanja za instalaciju Technisat SkyStar 2

Tako je. Zaboravio sam napisati za vplug. Tnx sandokan

Posto vidim da poznajete ovu problematiku,molim vas da mi odgovorite,vrlo kratko,da li tv modul -skystar usb 2 hd ci- sluzi, iskljucivo, za gledanje satelitskih programa, ili moze posluziti i za gledanje zemaljskih kanala preko obicne antene..izvinite,laik sam za ovu problematiku,ali jako mi je vazan odgovor...unapred hvala..pozdrav iz bara

da li neko moze da stavi svoju listu kanala posto ja imam problem sa signalom na w2 pa ne mogu sve transpondere da scan....unapred hvala

erika7

Clan
A evo mene imam teh.skystar2 pvc.usb karticu već osam godina.Nisam je koristio jer sam sve gledao na samsungu kojem je odzvonilo.Probao sam gledati na prog dvb ali mi komp šteka onda na dream dobro radi ali se ne mogu snaći kod njega gdje se umetne kanal lista gdje kljućevi ne mogu naći signal.Kako dugo nisam radio sa njim totalno sam se izgubio .Sa samsungom sam imao 3 glave/thor astra hot)i dali i dalje mogu ostati sve tri normalno da ih okrenem na bulsat.

erika7

Clan
Koje sad kodece kompa. Sve sam ovo pogledao i kad dođem doma ću probati samo mislim da signal za bulsat će biti malo teže naći.Hvala ti puno .Javit ću ishod ove drame.