Šta je novo?
CroSatelite.com

Satelitski Forum - digitalna televizija i nove tehnologije, domaći i strani pay TV kanali i kanali iz ex-yu zemalja, domaće kabelske DTH IPTV i ostale Pay TV i uz sve ovo mjesto odlične zabave!

• <<< **NEREGISTRIRANI čLANOVI TRENUTNO NEMOGU SKIDATI DATOTEKE I VIDJETI LINKOVE,ZA PRISTUP TREBA SE REGISTRIRATI!** >>>

Veliki broj ex yu kanala- free stream

Odlično, skoro svi rade,al kasni minut-dva od pravog kanala.

edit: kakvo ti je bre ovo sranje malo,malo pa se slika zamrzne na 30 sekundi, nekad i ceo minut.
I ovo nije program uživo nego je nasnimljen program! Samo malo protumacite HTNML kod i ivdece te play listu u vlcu playeru

ja nemogu naci taj htnml kod, mozes li mi to malo bolje objasniti plz, ili ako moze url za ftv i bht1 da mogu ubaciti u vlc od tv,hvala!

Jbg nisi program pa ne umeš istražiti kod sttranice :P
Istraživao sam malo ovo je autmatic update play-list svakih 3 sekunde se updejtuje kanal.
A slika koči zbog previse ljufi.

vec se vidi da su to linkovi sa jednog net tv kljuca koji je hakiran ili svjesno ubacen i na njega se svi spajaju ima par ovoh stranica
a poenta je da su svi linkovi od net tv,sbb,vektor i slicno zato jako lose i radi

Kod:
[url]http://69.90.18.92:8080/stream/?channel=pinkbh?stream=500kb?sp=nettvplus?fw=true?u=C?p=VD0?b=30[/url]
evo samo primjer sta url helper nadje

naravno izbrisao sam user i pass arene i sport kluvobi se spajaju na sbb listu koja ce sigurno puci ovih dana previse je javna i opterecena

Meni samo ultra i diskaveri rade savršeno ostalo puca često.

Inače meni ne treba helper znam pronaći linkove.
Inale pošto pravim neki program hteo sam ih pokrasti,ali sačekaču još neki dan da vidim šta če pukna a šta će da ostane.

puca zato iz vec recenog oni su sa sbb a ostali sa net tv sa kljuca na koji se nakacilo sigurno veci broj ljudi

Stvar je u tome što su diskaveri i ultra isto sbb-ov strim ali nikoga izgleda ne znamima obrazovanje nauka i crtaći.
Isto tako i TLC slabo puca...

da jesete al je drugi server pa vjerovatno je manje opterecen i ja sam to primijetio posebno na VU+ resiveru da jako bolje rade

Da li neko zna kako mogu listu kanala da ubacim u XBMC?

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2